logo yeni

calisanlar2 copy

Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

Çok
3 yıl 5 ay önce #14481 Yazan: paranoya
malulen emeklilik hükmü uygulansa malullük şartları nelerdir osman abi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 5 ay önce #14483 Yazan: osman1
Sitede rastladığım bir yazı konuya ilişkin bilgileri içeriyor.
YAZI

Çok
3 yıl 5 ay önce #14487 Yazan: paranoya
Malullük aylığı bağlanması için gerekli sigortalılık süresi ve prim ödeme gün sayısı şartını taşıyan memurlar, başvurularını bir dilekçe ile bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü veya Merkez Müdürlüğüne yaparlar.kopyaladıgınız yazıyı okudum osman abi dogru bilgiler içeriyor fakat bazı yanlışlıklarda var mesela
Malullük aylığı bağlanması için gerekli sigortalılık süresi ve prim ödeme gün sayısı şartını taşıyan memurlar, başvurularını bir dilekçe ile bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü veya Merkez Müdürlüğüne yaparlar.
burda sgk il müdürlügüne başvurması gerek deniliyor yanlış bilgi degilmi memurlar emeklilik işlemlerini kurumuna başvuruyor çalıştıgı kuruma
ben sgk yı aradım kurumunuzla görüşeceksiniz deniliyor bizle alakası yok dendi yanlışmı anladım osman bey dogrusu nedir siz ne düşünüyorsunuz

Çok
3 yıl 5 ay önce #14488 Yazan: osman1
SGK il müdürlüğüne başvuru yaparlar denilirken, kurumunuzun bu konuda karar yetkisinin olmadığı, kurumunuza vereceginiz raporun SGK il müdürlüğüne iletilmesi gerektiği hususu sanırım. Kişi SGK ya iletmek üzere belgeleri kendi kurumuna verecektir.

Çok
3 yıl 5 ay önce #14495 Yazan: küçük
slm arkadaşlar bende devlet memuruyum şizofren hastasıyım bende engelliyim malülen emekliliğimi istedim sgk ya gittim bizim ile alakası yok dendi ve araştırdım arkadaşlar:))
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: paranoya

Çok
3 yıl 5 ay önce #14496 Yazan: küçük
kendi kurumuma gitmem istendi bende kurumuma gittim malülen emekliliğim için dilekçe verdim. kurumuma gönderdi kurumumda beni üst yazı ile hastaneye sevk edecek şu anda üst yazımın gelmesini bekliyorum üst yazıyı alıp elden devlet hastanesine vercekmişim malülen emeklisi uygundur raporunu alıp kurumuma verip onlarda beni emekli edecekler maaşa bağlanacakmışım rapor ile ve annem maaşımdan hariç evde bakım parasıda ödenecekmiş
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: paranoya

Sayfa oluşturma süresi: 0.159 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.