logo yeni

Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

Daha
11 ay 4 hafta önce #14580 yazan küçük
küçük konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?
:) :) :) :)

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
11 ay 4 hafta önce #14581 yazan küçük
küçük konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

küçük yazan:

paranoya yazan:

küçük yazan: ÖRNEK :::))) BAK İlk sigortalı olduğunda maluliyeti gerektirecek (%60 ve üzeri) oranda işgücü kaybı yokken, bugün maluliyet cetveli'ne göre malul durumda ise kardeşiniz, 10 yıllık sügortalılık süresi de varsa (Başka Birinin Sürekli Bakımına Muhtaçlık varsa 10 yl şartı aranmaz), malulen emeklilik için doğrudan sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

Vergi indirimi ile hiç bir ilginiz yok...

tamam işte benim işe girişimde malul derecedeydim ben ilk sigorta oldugum tarih 2014 işe başladım
işe girmeden önce %80 raporum mevcut 2010 yılında almıştım yani ben malulen olamam kanuna göre engelli hakkıyla 15 yıl sigortalılık süresi 3960 pirimle emekliligi hak ediyorum kanun öyle diyor
sen diyorsun melulen olursun diyorsun :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Daha
11 ay 4 hafta önce #14582 yazan küçük
tamam ok şimdi oldu öyle desene arkadaş :))))))))) benim %60 çalışır raporum var %85 şizofreni çalışamaz alıp ben malülen emekli olacağım doktorum seni emekli edeceğim dedi 2005 sigorta girişim benim 2005 senesini içinde sgk girişimden sonra rapor aldım burdan bilgilendiririm sizi ok şimdi oldu tamam senin rapor malülen seviyesinde öyle desene :))))))))))))))

Daha
11 ay 4 hafta önce #14583 yazan küçük
peki öğrendinmi arkadaşım ne veriyorlar ne maaş alırım ben evde bakım parasıda alacağım söylendi annemin benim aylık ne maaş alırım ortalama onu bilmiyorum biliyormusun peki ? ne kadar maaş verirler en kötü

Daha
11 ay 4 hafta önce #14584 yazan paranoya
paranoya konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

küçük yazan: ya kardeş anlamıyorsunki bak şimdi ben 22.08.2005 tarihinde ilk işe girişim 2005 senesi içinde gene o sene içinde iş yerim aracılığı ile sgk başvurdum rapor aldım sonra vergi muafiyeti için rapor aldım kamudayım şimdi sevkimi bekliyorum gelen sevk ile hastaneye gidecem ve doktorlarım malülen emekli edecekler

1700 alırsın iş yerin aracılıgıyla sgk ya başvurup ne raporu aldın sonra vergi indirimi için almışsın iş yerin aracılıgıyla aldıgın rapor ne içindi

Daha
11 ay 4 hafta önce #14585 yazan küçük
ben 2005 tarihinde sgk kaydım başladı sigortalı özel bir iş yerinde çalışmaya başladım %60 raporum ile sonra iş yerimi beyan ettim çalıştığım yeri iş kur yazı yazdı maliye beni hastaneye vergi indirimi ile sevk etti %70 vergi indirimi aldım ve şimdi DR. beni malülen emekli edecekler kamudan çalıştığım yerden hastaneye sevk yazımı bekliyorum emekliliğim için :))))

Daha
11 ay 3 hafta önce - 11 ay 3 hafta önce #14612 yazan paranoya
paranoya konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

küçük yazan: ben 2005 tarihinde sgk kaydım başladı sigortalı özel bir iş yerinde çalışmaya başladım %60 raporum ile sonra iş yerimi beyan ettim çalıştığım yeri iş kur yazı yazdı maliye beni hastaneye vergi indirimi ile sevk etti %70 vergi indirimi aldım ve şimdi DR. beni malülen emekli edecekler kamudan çalıştığım yerden hastaneye sevk yazımı bekliyorum emekliliğim için :))))

%60 raporu iş yerine beyan ettim diyorsun %60 raporu 2005 yılından öncemi aldın sonramı
2005 yılından önce aldınsa sigorta girişinden önce sistemde çıkar malulen sıkıntıya girer bence olayı tam anlatsana o %60 raporu ne için almıştın ne zaman almıştın
sen emekli olursan bende olabilirim ben %80 rapor almıştım 2022 maaşı için almıştım 2010 yılında 2015 te ilk kez sigorta girişim oldu memur oldum yani benim %80 raporum var sigorta girişinden önce aldım 2022 maaşı için almıştım
Son Düzenleme: 11 ay 3 hafta önce yazan paranoya.

Daha
11 ay 1 hafta önce #14661 yazan paranoya
küçük nerdesin kanka

Sayfa oluşturma zamanı: 0.128 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.