logo yeni

calisanlar2 copy

Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

Çok
4 yıl 5 gün önce #14561 Yazan: küçük
hayır benim 22.08.2005 tarihinde sıgorta girişim oldu sigorta girişim olduğunda %60 raporumda oldu vergi muafiyeti raporum %70 drlarım seni malülen emekli yapacaz dedi şizofreni %85 rapor ile malülen emekli olacağım ayıracaklar alo 170 de aradım evet olabileceğimi söylediler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 5 gün önce #14562 Yazan: küçük
şimdi dün raporlarımın aslını ankara bakanlığıma gönderdim bakanlığım kurumuma hastaneye sevki uygundur yazısı yazacak ve ben o yazıyı alıp hastaneye elden teslim edeceğim heyete girecem drlarım emekliliğe malülen uygundur verecek ve sgk bakanlığıma gönderecek ve maaşa bağlanacağım çalıştığım kadar tazminatımı alıp emekliye ayrılacağım alo 170 de aradım evet DR ların emekli edebilir ve maaşa bağlanırsınız dedi

Çok
4 yıl 5 gün önce #14563 Yazan: küçük
ve alo 170 bana dediki yıllık kazancının 1/12 sinin %60 alırsın ve bakıma muhtaç durumda olduğunda %70 de fazlası eklenir dedi maaşına ek benim yıllık kazancım 22 bin tl.

Çok
4 yıl 4 gün önce #14570 Yazan: paranoya

küçük Yazan:: hayır benim 22.08.2005 tarihinde sıgorta girişim oldu sigorta girişim olduğunda %60 raporumda oldu vergi muafiyeti raporum %70 drlarım seni malülen emekli yapacaz dedi şizofreni %85 rapor ile malülen emekli olacağım ayıracaklar alo 170 de aradım evet olabileceğimi söylediler

anlamadım 22.08.2005 yılından sonra mı aldın raporu rapor tarihin kaçtı anlaşılır bir şekilde yazarmısınız

Çok
4 yıl 3 gün önce #14571 Yazan: küçük
ya kardeş anlamıyorsunki bak şimdi ben 22.08.2005 tarihinde ilk işe girişim 2005 senesi içinde gene o sene içinde iş yerim aracılığı ile sgk başvurdum rapor aldım sonra vergi muafiyeti için rapor aldım kamudayım şimdi sevkimi bekliyorum gelen sevk ile hastaneye gidecem ve doktorlarım malülen emekli edecekler

Çok
4 yıl 3 gün önce #14572 Yazan: küçük
ÖRNEK :::))) BAK İlk sigortalı olduğunda maluliyeti gerektirecek (%60 ve üzeri) oranda işgücü kaybı yokken, bugün maluliyet cetveli'ne göre malul durumda ise kardeşiniz, 10 yıllık sügortalılık süresi de varsa (Başka Birinin Sürekli Bakımına Muhtaçlık varsa 10 yl şartı aranmaz), malulen emeklilik için doğrudan sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsiniz.

Vergi indirimi ile hiç bir ilginiz yok...

Sayfa oluşturma süresi: 0.158 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.