logo yeni

calisanlar2 copy

Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

Çok
4 yıl 2 ay önce #14497 Yazan: küçük
4 yıldır devlet memuruyum 1223 günüm devlet emekli sandığından var 1500günüm sgk dan 2005 girişliyim:) kolay gelsin size yani kurumunuza dilekçe verceksiniz onlarda sizi üst yazı ile hastaneye sevk edecek sonra o raporu kurumunuza verceksiniz tazminatınızı alıp maaşa bağlanıyorsunuz)))
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: paranoya

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 2 ay önce #14510 Yazan: paranoya
ben malulen olamıyorum küçük çünkü sigorta girişinden önce %60 ve üzeri raporum mevcut engelli hakkıyla olmayı düşünüyorum 15 sene 3960 günle
üst yazının gelmesini bekliyorum demişsin üst yazı nerden gelecek
kurum hemen yazamıyomu insan kaynakları anlamadım orasını açıklarmısın

Çok
4 yıl 2 ay önce #14555 Yazan: küçük
merhaba öncelikle bakanlıkdan yazı gelecek hemen yazı gelmiyor ankara sevk için hastaneye gönderiyor hayır benimde aynı sigorta girişimden önce raporum var halen var önceki raporlarım aslı benden alındı ankaraya gitti ve hastaneye sevk olacam :)) ve malülen emekli olacam 2700 günden

Çok
4 yıl 2 ay önce #14556 Yazan: küçük
benimde sigorta girişinden önce raporum var yapıyorlar oluyorsun farketmez bakanlığım hastaneye sevki uygundur yazısı gönderecek iş yerime işyerimde hastaneye sevk yazımı yazacak o kadar drlarım emekli edecek malülen :))))

Çok
4 yıl 2 ay önce #14557 Yazan: paranoya
kanunda sigorta girişinden önce %60 ve üzeri raporu olanlar malul olanlar malulen emekli olmaz deniliyor
senin sigorta girişinden önce rapor derecen kaçtı
emeklilik sürecini gelişmeleri buraya yaz olurmu

Çok
4 yıl 2 ay önce #14558 Yazan: paranoya
ilk sigorta girişin 2005 demişsin 2005 yılından önce raporun varmıydı raporun vardıysa derecesi kaçtı

Sayfa oluşturma süresi: 0.157 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.