logo yeni

Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?

Daha
10 ay 3 hafta önce #14495 yazan küçük
küçük konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?
slm arkadaşlar bende devlet memuruyum şizofren hastasıyım bende engelliyim malülen emekliliğimi istedim sgk ya gittim bizim ile alakası yok dendi ve araştırdım arkadaşlar:))
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: paranoya

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
10 ay 3 hafta önce #14496 yazan küçük
küçük konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?
kendi kurumuma gitmem istendi bende kurumuma gittim malülen emekliliğim için dilekçe verdim. kurumuma gönderdi kurumumda beni üst yazı ile hastaneye sevk edecek şu anda üst yazımın gelmesini bekliyorum üst yazıyı alıp elden devlet hastanesine vercekmişim malülen emeklisi uygundur raporunu alıp kurumuma verip onlarda beni emekli edecekler maaşa bağlanacakmışım rapor ile ve annem maaşımdan hariç evde bakım parasıda ödenecekmiş

Daha
10 ay 3 hafta önce #14497 yazan küçük
4 yıldır devlet memuruyum 1223 günüm devlet emekli sandığından var 1500günüm sgk dan 2005 girişliyim:) kolay gelsin size yani kurumunuza dilekçe verceksiniz onlarda sizi üst yazı ile hastaneye sevk edecek sonra o raporu kurumunuza verceksiniz tazminatınızı alıp maaşa bağlanıyorsunuz)))

Daha
10 ay 2 hafta önce #14510 yazan paranoya
paranoya konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?
ben malulen olamıyorum küçük çünkü sigorta girişinden önce %60 ve üzeri raporum mevcut engelli hakkıyla olmayı düşünüyorum 15 sene 3960 günle
üst yazının gelmesini bekliyorum demişsin üst yazı nerden gelecek
kurum hemen yazamıyomu insan kaynakları anlamadım orasını açıklarmısın

Daha
10 ay 3 gün önce #14555 yazan küçük
merhaba öncelikle bakanlıkdan yazı gelecek hemen yazı gelmiyor ankara sevk için hastaneye gönderiyor hayır benimde aynı sigorta girişimden önce raporum var halen var önceki raporlarım aslı benden alındı ankaraya gitti ve hastaneye sevk olacam :)) ve malülen emekli olacam 2700 günden

Daha
10 ay 3 gün önce #14556 yazan küçük
benimde sigorta girişinden önce raporum var yapıyorlar oluyorsun farketmez bakanlığım hastaneye sevki uygundur yazısı gönderecek iş yerime işyerimde hastaneye sevk yazımı yazacak o kadar drlarım emekli edecek malülen :))))

Daha
10 ay 3 gün önce #14557 yazan paranoya
paranoya konu cevapladı: Memurların 18+18 istirat raporuyla emeklilik kıriteri nedir?
kanunda sigorta girişinden önce %60 ve üzeri raporu olanlar malul olanlar malulen emekli olmaz deniliyor
senin sigorta girişinden önce rapor derecen kaçtı
emeklilik sürecini gelişmeleri buraya yaz olurmu

Daha
10 ay 3 gün önce #14558 yazan paranoya
ilk sigorta girişin 2005 demişsin 2005 yılından önce raporun varmıydı raporun vardıysa derecesi kaçtı

Daha
10 ay 2 gün önce #14561 yazan küçük
hayır benim 22.08.2005 tarihinde sıgorta girişim oldu sigorta girişim olduğunda %60 raporumda oldu vergi muafiyeti raporum %70 drlarım seni malülen emekli yapacaz dedi şizofreni %85 rapor ile malülen emekli olacağım ayıracaklar alo 170 de aradım evet olabileceğimi söylediler

Daha
10 ay 2 gün önce #14562 yazan küçük
şimdi dün raporlarımın aslını ankara bakanlığıma gönderdim bakanlığım kurumuma hastaneye sevki uygundur yazısı yazacak ve ben o yazıyı alıp hastaneye elden teslim edeceğim heyete girecem drlarım emekliliğe malülen uygundur verecek ve sgk bakanlığıma gönderecek ve maaşa bağlanacağım çalıştığım kadar tazminatımı alıp emekliye ayrılacağım alo 170 de aradım evet DR ların emekli edebilir ve maaşa bağlanırsınız dedi

Sayfa oluşturma zamanı: 0.133 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.