logo yeni

calisanlar2 copy

yüksek sağlık kurulu

Çok
5 yıl 10 ay önce #1622 Yazan: gih
gih tarafından yüksek sağlık kurulu konusunda yanıtlandı
narmenx siz gih memurumusunuz

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 10 ay önce #1623 Yazan: narmenx
narmenx tarafından yüksek sağlık kurulu konusunda yanıtlandı

gih Yazan:: narmenx siz gih memurumusunuz

Ben de GİH idim ancak o bahsettiğiniz süreçlerden geçtikten sonra kurum beni yardımcı hizmetlere verdi,sözde durumuma uygun pozisyona atama yaptı,ancak bu ülkede Lisans mezunlarının durumuna uygun pozisyonu Yardımcı Hizmetler ise,o zaman GİH de çalışnların hepsi Yüksek Lisans mezunu olması gerekiyor :))

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Çok
5 yıl 10 ay önce #1624 Yazan: gih
yazınızın sonunda çok dikkat edin kurumunuz hakkınızı yiye bilir demişsiniz mahkeme ayağı oluşa bilir demişsiniz ne demek istediniz tam olarak anlatabilirmisiniz

Çok
5 yıl 10 ay önce #1626 Yazan: gih
birde ben haziran ayında süreçi başlatmıştım halen sürüyor bu süreç daha ne kadar sürer

Çok
5 yıl 10 ay önce #1628 Yazan: narmenx
narmenx tarafından yüksek sağlık kurulu konusunda yanıtlandı

gih Yazan:: yazınızın sonunda çok dikkat edin kurumunuz hakkınızı yiye bilir demişsiniz mahkeme ayağı oluşa bilir demişsiniz ne demek istediniz tam olarak anlatabilirmisiniz

Siz zaten GİH sınıfına geçiş yaptırılmasını istiyorsunuz,bu durumda hakkınızın yeneceği bir durum oluşmaz.Ancak EHS da pasif bir görevde devam etme isteğiniz olur ise,kurum size GİH sınıfını sunabilirdi anlamında söyledim.Yani sizin sorun teşkil etmeyecektir.Bu sürecin ne kadar süreceği ile ilgili ortalama bir zaman verebilirim size.Haziran ayında başlattığınız bu süreç için yazdığınız bilgilere dayanarak EKİM ayı sonunda veya KASİM ayı ilk haftasında Kurulun Kararı elinize gelir diye düşünüyorum.Bizlerde şuanda bu kurula girmesini beklediğimiz sizin konunuzda bir arkadaşımızın işini takip etmekteyiz.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......

Çok
5 yıl 10 ay önce #1629 Yazan: gih
verdiğin bilgiler için çok sağolasın allah razı olsun

Sayfa oluşturma süresi: 0.157 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.