logo yeni

calisanlar2 copy

yüksek sağlık kurulu

Çok
4 yıl 3 ay önce #12546 Yazan: tmc2005
tmc2005 tarafından yüksek sağlık kurulu konusunda yanıtlandı

osman1 Yazan:: Beklemekten başka çare kalmıyor demekki. Normalde, talep şeklindeki başvurulara 60 gün içinde cevap verilmemesi zımnı red sayılıyor. ama sizin durum bu kapsamda değil sanırım. Biraz beklemek lazım. olmazsa bir dilekçeyle durum hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Öyle gözüküyor bekleyeceğiz :)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 4 ay önce #14897 Yazan: onurcansiz
onurcansiz tarafından yüksek sağlık kurulu konusunda yanıtlandı
Bende polis memuruyum D dilimi çıktı fakat gih memurluğu istemiyorum sağlık daire emniyete itiraz ettim itirazımı kabul etmediler ne yapmalıyım lütfen birde doktor ismi istiyorlar bugun benden

Çok
3 yıl 4 ay önce #14901 Yazan: osman1
osman1 tarafından yüksek sağlık kurulu konusunda yanıtlandı
Doktor ismi ne işe yarayacak ki?

Çok
2 yıl 4 hafta önce #16545 Yazan: Ercan36
Ercan36 tarafından yüksek sağlık kurulu konusunda yanıtlandı
Hocam merhabalar bu yüksek sağlık kurulunda hekim dinlenilmesi nasıl oluyo bilginiz varmı , dilekçe demi belirtmem gerekiyo

Çok
8 ay 2 gün önce #17704 Yazan: Yenihayat2019
Yenihayat2019 tarafından Gih'e geçiş konusunda yanıtlandı
Herkese merhaba. 12 yıllık Polis Memuruyum. Benim de D dilim raporum var. Sağlık daire onayladı, maluliyet yönünden gereğinin yapılabilmesi için Sgk'ya gönderdi. Fakat sağlık dairenin yazısında hizmet sınıfının değiştirilmesi ve gih sınıfında çalışabilir ibaresi geçmiyor. Sadece maluliyet yönünden gereğinin yapılması için sağlık dosyasının Sgk'ya gönderilmesi deniyor. Bu ne anlama geliyor. Ben GİH memuru olmak istiyorum. Sgk bana da tercih hakkı sunar mı?

Çok
8 ay 1 gün önce #17705 Yazan: keremcem
keremcem tarafından Gih'e geçiş konusunda yanıtlandı
Polis amiri değilseniz ve D dilimi sağlık şartlarını taşıdığınız tespit edilmiş ise dosyanızın maluliyet veya hizmet sınıfı değişikliği yönünden gerekli işlemler yapılmak üzere Sosyal Güvenlik Kurumuna gönderilmesi gerekiyor.

Sayfa oluşturma süresi: 0.163 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.