logo yeni

calisanlar2 copy

polismeslek yuksek okulundan çıkarılanlar

Çok
5 yıl 3 ay önce #12230 Yazan: sonkara
1-son ıkı yılda polls meslek yuksek okulunu başarı ile bitirmelerine rağmen sonradan çıkarılan bir yönetmeliğe dayandırılarak yapılan usülsüz bir mülakat sınavı ile bazı öğrenciler polis memuru olarak atanamamış ve okuldan ilişikleri kesilmiştir.bu durumda olan arkadaşlarlahukuki yardım ve paylaşımlarda bulunmak isterim.
2-emniyet hizmetleri personeli ile ilgili olarak tüm atam ve disiplin işlemleri ile ilgili olarak ihtiyacı olan arkadaşlara hukuki yardımda bulunmak isterim.
3-herhangi bir kaygı taşımadan sadece hukuki yardımlaşma anlamnda emekli edilen veya meslekten ihraç edilen emniyet personeli ile de aynı şekilde hukuki yardımlaşma yapmak isterim.bilgi ve tecrübelerini paylaşmak isteyen tüm ilgililer ve ayrıca gerek 657 sayılı yasanın uygulanmasında uzman olan gerekse memur ve dısıplın hukuku konularında uzman ve hukuki bilgiye sahip herkesin görüşlerini bildirmelerini rica ederim.teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #12232 Yazan: papatya
papatya tarafından polismeslek yuksek okulundan çıkarılanlar konusunda yanıtlandı
Sayın SONKARA,
Forum sayfalarında iletilecek soruları, 657 sayılı Kanun ve ilgili diğer mevzuat çerçevesinde cevaplandırmaya çalışırım.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #12291 Yazan: sonkara
sonkara tarafından polismeslek yuksek okulundan çıkarılanlar konusunda yanıtlandı
cevabınız için teşekkür ederim.benim de yapmaya çalıştığım aynı şeydir.sadece bu konuyu diğer ilgililerle de paylaşmak ve onlarada duyurmak istiyorum.teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.155 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.