logo yeni

calisanlar2 copy

toplumsal olayda görev esnasında ağır yaralanmam

Çok
6 yıl 10 ay önce #1339 Yazan: metinc
Geçmiş olsun. İnsallah hakkını alırsın bu gibi konularda hem hastanelerin hemde kurumların daha esnek davranmaları gerekir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 10 ay önce #1398 Yazan: moğol
arkaddaşlar beklendiği gibi kurumdan beni bir hastaneye gönderdiler . gittim heyet roporu için . sabahın 8 inden mesait bitimine kadar uğraştım . doktor beyfendilerin bana söyledikleri senin amacın ne ?
adamlara halimizi adam akıllı anlattım herşeyi . bana söylemediler sounucu zaten , ankaraya gönderecekler.ama olumsuz olacak ben anladım . bana c dilim belirtir rapor vermeyecekler ,

Çok
6 yıl 10 ay önce #1399 Yazan: moğol
ayriyeten adli tıptan kati raporumu alamadğım için kusur belirtir raporu almayaya gidicem . bakalım onda ne kadar sıkıntı çıkacak . alıştım ya zaten . bizim kamu işlerini komple pislik bağlamış . iğrendim resmen ya

Çok
6 yıl 10 ay önce #1405 Yazan: turanaga
Allah yardımcınız olsun. Umarım sıkıntılarınızı giderecek türde bir rapor çıkar.

Çok
6 yıl 10 ay önce #1469 Yazan: moğol
VE BEKLENEN CVP GELDI . AGIR CEZA HAKİMİ İTİRAZIMA RET VERMİŞ. YAZIKLAR OLSUN SANA TÜRK ADALETİ BEAA

Çok
6 yıl 10 ay önce #1470 Yazan: moğol
artık benim söyleyecek tek kelimem kalmadı ya artık . yani nefesim tükendi . bu kadar pervasızca karar verilmesi sinirlerimi haddinden fazla yıprattı . bir üst mahkemede aynı noter gibi aalt mahkemem ne karar vermişse onu onuyor . her zaman böyle yapıyorlar . artık beenim türk yargısına güvenim de kalmadı . elimde son şık olarak anayasa mahkemesine başvurmak kaldı. onun da onlardan farkıl bir karar vermesini beklemiyorum ama elimden gelen herseyı son ana kadar yapmaya devam edeceğim

Sayfa oluşturma süresi: 0.137 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.