logo yeni

calisanlar2 copy

Engelli kontenjanının artırılmasına destek verin

Çok
6 yıl 7 ay önce #8327 Yazan: gthbmagduru
Arakadaşlar anasayfadaki haberde görecğiniz gibi 3000 kişilk engelli yerleştirme kontenjanlarının artırılması için DPB önünde oturma eylemi yapılıyor ve imza toplanıyor. Ankarada olanlardan en azından gelip bir imza vermelerini bekliyoruz. teşekkürler.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 7 ay önce #8329 Yazan: turanaga
Hak aramayı sendikalardan beklemeden fert vert birleşmek ve eyleme dökmek gerekiyor artık. sendikaların son dönemdeki çabalarının bazen sonuç vermemesi bazen çalışanların zararına sonuçlar çıkarması karşısında alınacak başka tavırlar olmalı bence.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 7 ay önce #8353 Yazan: mahsuni
Destek verelim ama 3 bin kotanın ne kadar artırılmasını istiyorlar. henüz sınava girmemmiş o yüzden tercih yapamayan engelliler var zaten kota belli ne isteniyorki anlamadım hepsi bir anda doldurulsun geriden gelenler boştamı kalsın
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: rene

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 7 ay önce #8354 Yazan: rene
rene tarafından Engelli kontenjanının artırılmasına destek verin konusunda yanıtlandı
bende ömss ile atandım ancak gelgelelim memurlar.net editörlerinin izlediği politika hatalı. İstediklerini az cok yaptırıyolar eyvallahta ama ileriye dönük hiç mi hiç düşünmüyolar. 2012 sınavı ile 2014 te atama yaptırmamaları hususunda defalarca uyardım ama inatla istediklerini yaptırdılar. Simdi bu sinavda sırası gelipte atanamayacak olan 1000 kişinin hakkına girmiş oldular bunun farkında değiller, bunun dışında EKPSS sınavııyla bu sene 2 alım yapılması öngörülüyoken bu kişilerin ısrarları nedeniyle ilki eski sinavla. 2. si bu sınavla olmak durumunda kaldı.
Şimdi yaptıkları açıklamalara bakıyorum da biz zaten bu sayıyı biliyoduk ama tepkilerden dolayı saklıyoduk diyerek milleti galeyana getirip aclık grevine kadar işi abarttılar.4 aydır bildikleri kadro sayılarını niye Bakan Bey acıkladıktan sonra çıkıp milleti bakanlıklarda rezil hüsra ettiler diye kendime sormadan edemiyorum. Kendilerine zıt görüşteki yorumları silip tüm konuları bu yönde ilerletiyorlar.
Plansız ve programsız bir şekilde iyiilik yapalım derken daha cok köstek olduklarını söyliyebilirim. bence kadro artırımını boşverip biran önce ilk atamayı yaptırmalı ve 2015 senesinde yapılacak alımlar için kadro artırımını düşünmeliler...

All is Well

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 7 ay önce - 6 yıl 7 ay önce #8359 Yazan: mtuncer_06
;) tabiki
Son Düzenleme: 6 yıl 7 ay önce Düzenleyen:mtuncer_06

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 7 ay önce #8361 Yazan: gthbmagduru
sayı artırılacak sözü verildiği için eylem bitti şimdilik. bakalım ne kadar artacak?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.142 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.