logo yeni

memuriyeten çıkarma

Daha
4 ay 2 hafta önce #15379 yazan mihralibey
mihralibey konu oluşturdu: memuriyeten çıkarma
2010 yılında üzerine atılan bir iftira sonucu yargilandım 2012 yılında beraat ettim.fakat mahkemem devam ederken memuriyeten çıkarıldım .2008 yılında hagb 10 ay.birde aylıktan kesme cezası olması son olayla birleştirerek çıkarıldım. İdare mahkemesine ve bölge idare mahkemesinde göreve iade davam redd edildi.sonra danıştaya açtım dava sonucu danıştay göreve iade kararı vererek idare mahkemesinin kararını bozdu. Bunun üzerine idare (bakanlık adına )mahkemesi kararında direnerek danıştaya karar düzeltme talebinde bulundu. Şu an danıştay son kararını verecek konu ile bilgisi olan arkadaşlar lütfen cevap yazarsanız saygılar...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 2 hafta önce #15380 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: memuriyeten çıkarma
Sonuç lehinize çıkar umarım. Bu tip karar süreçleri olabiliyor. Şimdi davaya bakacak olan Danıştayın ilgili biriminin lehinize karar vermesi de mümkün olabilir.

Daha
4 ay 2 hafta önce #15381 yazan feylesof
feylesof konu cevapladı: memuriyeten çıkarma
Dosyanın içeriği nedir vs. gibi konularda bilgi olmadan bir şey söylemek mümkün değil. Sadece umarım kazanırsın diyebilirim.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
4 ay 2 hafta önce #15383 yazan mihralibey
mihralibey konu cevapladı: memuriyeten çıkarma
Vakit ayırıp cevap yazdığın ve iyi niyetin için çok Sağol Teşşekür Ederim İyi Günler

Sayfa oluşturma zamanı: 0.465 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.