logo yeni

GÖREVDEN İHRAÇ

Daha
3 ay 5 gün önce #15335 yazan mehmetkrtl
mehmetkrtl konu oluşturdu: GÖREVDEN İHRAÇ
2008 YILINDA GÖREVDEN ÇIKARILMANIN BİR ALT CEZASI OLAN GÖREVDEN EL ÇEKTİRME CEZASI ALDIM. 2015 YILINDA GÖREVDEN EL ÇEKTİRME CEZASI YÜRÜRLÜKTEN KALKTIĞI İÇİN TEKRAR GÖREVE İADE EDİLDİM . 2 AY SONRA TEKRAR GÖREVDEN İHRAÇ EDİLDİM . İDARİ MAHKEMEYE BAŞVURDUM 2017 YILININ ŞUBAT AYINDA GÖREVE İADE EDİLDİM VE GÖREVE BAŞLADIM. 1) 2008 YILINDAN 2017 YILINA KADAR OLAN MAAŞLARIMI GERİ ALABİLİR MİYİM ? 2) MADDİ MANEVİ TAZMİNAT AÇMA HAKKIM VAR MI 3) ZAMAN AŞIMI SÜRESİ VAR MI VARSA NE KADAR ? YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM TEŞEKKÜRLER

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 ay 4 gün önce #15339 yazan nilüfer
nilüfer konu cevapladı: GÖREVDEN İHRAÇ
"Görevden el çektirme cezası" diye bilinen bir disiplin cezası 657 sayılı Kanunda yer almıyor. Görevinize son verilme şekli ve açtığınız davalarda verilen kararların içeriği bilinmeden mali haklarınız konusunda bir yorum yapmak zor.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.355 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.