logo yeni

aday memur usülsüz istifa

Daha
1 yıl 4 ay önce #14912 yazan göçgün
göçgün konu oluşturdu: aday memur usülsüz istifa
aday memurken istifa ettim usülsüz istifa ettiğim için(direkt gitmemeye başlamıştım) yani istifa ederken devamsızlık yaptığım için istifam onaylandiktan sonra 3 günlük maaş kesim cezası aldım şimdi yeni kpss puanımla 1 sene bekleme süresinden sonra atanma durumunda yeniden aday memur olacağım için verilen disiplin cezası atanmama engel olabilir mi engel teşkil ederse süresi ne kadar?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 4 ay önce #14915 yazan nazli
nazli konu cevapladı: aday memur usülsüz istifa
Devlet memurları Kanununa göre, adaylık devresi içinde veya sonunda ilişikleri kesilenler (sağlık nedenleri hariç) 3 yıl süre ile Devlet memurluğuna alınmamaktadır. Göreve devamsızlık nedeniyle ilişkik kesilme ve aylıktan kesme disiplin cezasına istinaden ilişik kesme durumlarında da 3 yıl beklemek gerekecektir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
1 yıl 4 ay önce #14927 yazan semazen
semazen konu cevapladı: aday memur usülsüz istifa

göçgün yazan: aday memurken istifa ettim usülsüz istifa ettiğim için(direkt gitmemeye başlamıştım) yani istifa ederken devamsızlık yaptığım için istifam onaylandiktan sonra 3 günlük maaş kesim cezası aldım şimdi yeni kpss puanımla 1 sene bekleme süresinden sonra atanma durumunda yeniden aday memur olacağım için verilen disiplin cezası atanmama engel olabilir mi engel teşkil ederse süresi ne kadar?

Keşke usulüne uygun istifa etseydin.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.349 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.