logo yeni

calisanlar2 copy

3249 bil prog bölümünden memur olanlar yardım !!

Çok
5 yıl 7 ay önce #9298 Yazan: aykutt_33

metinc Yazan:: meb ve sgk da işler genel olarak yoğundur. Üniversiteler ise daha rahattır ama bu söylediklerim genel şeyler özelde bir birime gidersin tam tersi olabilir.

öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim üniversitelerde maaşın az oldugunu duymuştum birde çakılı memurmuş sanırım.meb tede çok evrak işi oluyormuş ama alımı çok oluyormuş.karayolları hakkında bilginiz varmı acaba ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 7 ay önce #9299 Yazan: nazli
nazli tarafından 3249 bil prog bölümünden memur olanlar yardım !! konusunda yanıtlandı
Kurumdan daha çok görev yapılacak birimler önemli bence. aynı kurumda olup çok farklı şartlarda çalışan çok sayıda memur var. amir farklı olunca durum farklı oluyor, işyeri farklı il ya da ilçede olunca farklı olabiliyor. Birazda kısmete kalmış artık :)

Çok
5 yıl 7 ay önce #9306 Yazan: aykutt_33

nazli Yazan:: Kurumdan daha çok görev yapılacak birimler önemli bence. aynı kurumda olup çok farklı şartlarda çalışan çok sayıda memur var. amir farklı olunca durum farklı oluyor, işyeri farklı il ya da ilçede olunca farklı olabiliyor. Birazda kısmete kalmış artık :)

o zaman bu tercih sürecinde hiç araştırmayalım mı gönlümüzden ne geçerse orayımı tercih edelim ?

Çok
5 yıl 7 ay önce #9307 Yazan: lazslo
linkini verdiğim yazıdaki konulara dikkat edebilirsin. onun dışında söylenenler çok anlam ifade etmeyebilir. Zaten programcı maaşları her yerde aynıdır. Belediyelerde ekstra bazı gelirler var ama oraları tavsiye etmem.

Sayfa oluşturma süresi: 0.175 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.