logo yeni

calisanlar2 copy

Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt?

Çok
5 yıl 4 ay önce #8728 Yazan: QIRIX
QIRIX tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
%50 BURSLUDA ÖDEYECEĞİN ÜCRET NE KADAR?

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #8729 Yazan: esma
esma tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
9 milyar 212 lira neden sordunuz.

Çok
5 yıl 4 ay önce #8731 Yazan: kemal cebi
kemal cebi tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı

esma Yazan:: benim görüşün en iyisi araya adam koyarak çözmektir. Kemal bey anlamadım doğrusu mesajınızı torpilim yok. tayinde vermiyorlar evlen git diyorlar konyalı nerden bulayım buldum diyelim pat diye evlenilmez ki.

Çok aranınca bir yerlerden birileri bulunuyor. Başka türlü dava açmak zorundasın . Burada görmüştüm galiba eğitim mazeretinden dolayı dava kazananlar vardı. Ama bu yol bence daha zor.

Çok
5 yıl 4 ay önce #8734 Yazan: esma
çevremde yok birileri cok aradım devreye koyacak birini bulamadım. torpilim de yok galba mühendislik sevdasından vazgeçeceğim. ailem gitmemi istemiyor. okul iş zor olur diyorlar. 26 yaşındayım şimdi yapmazsam ilerde hiç yükselemem. yerimde sayarım bu da bana göre değil. ne yapacağım bilmiyorum.

Çok
5 yıl 4 ay önce #8738 Yazan: emircan alim
emircan alim tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
personel biriminle görüştünmü? zorunlu hizmetin yoksa bu onların takdirinde. Belki torpilsizde sana yardımcı olurlar.

Çok
5 yıl 4 ay önce #8741 Yazan: esma
memura ihtiyacımız var. diyorlar . gitmemi onaylamıyorlar.

Sayfa oluşturma süresi: 0.150 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.