logo yeni

calisanlar2 copy

Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt?

Çok
5 yıl 3 ay önce - 5 yıl 3 ay önce #8743 Yazan: QIRIX
QIRIX tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
Bak Esma;

Görünen o ki torpilin yok.gitmene de müsade etmeyecekler+asaletin dahi henüz onaylanmamış+ödeyeceğin ücrette 10.000 TL...

Benim fikrim o ki acele etme. işlerini rayına oturtmadan gideceğini garantiye almadan girişme bu işe.

Kayıt dondursan bile en az bir dönem en fazla 1 yıl ve o paranda yanar-boşa gider...kaldı ki gidemssen o parana da yazık.resmen paranı çöpe atıyorsun.Al ben yiyemiyorum siz yiyin diyorsun.

bence bekle... asaletini doldur. ondan zonra gitmek için zemin hazırla gideceğin kesinleştikten sonra bu işlere giriş.

Kaldı ki daha yeni memur olmuşsun, hele bi piş-yetiş Allah uzun ömür verdikten sonra inşaalah daha çok şeyler nasip olur .

okuman durumun garanti olmadıkça bu işlere girme..
benim tavsiyem bu arkadaşım :)
yine de karar senin...

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

"Yükün Dürüstlükse,Gücün Düşer Belki Ama "Başın Düşmez" (Kızılderili Atasözü)
Son Düzenleme: 5 yıl 3 ay önce Düzenleyen:QIRIX

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #8744 Yazan: esma
esma tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
ben ilçedeyim ilçe milli, eğitim müdürüm ve bölümümle ilgili şube müdürümle görüştüm. beni cok terslediler. zaten memura ihtiyacımız var. bir yere gidemezsin eğitim hakkı yok memurun diyor. ille görüşsem sonuş değişir mi bilmem. evlenmekten başka çarem yok galiba ya da vazgeçeceğim.

Çok
5 yıl 3 ay önce - 5 yıl 3 ay önce #8745 Yazan: esma
QIRIX bey, ben aday değilim 3. yılıma gireceğim adaylığım coktan kalıkmış. artık zamanı değil mi sence 9 milyar cokta bir para değil belki de hayatım değişecek küçük bir ilçede yaşıyorum . gerçekten cok sıkıldım.
Son Düzenleme: 5 yıl 3 ay önce Düzenleyen:esma

Çok
5 yıl 3 ay önce #8746 Yazan: QIRIX
haa ben yanlış anladım o zaman.
gitmenin 5 yolu var...
1.muvaffakat alıp gitme-ister torpil ister torpilsiz.
2.eş durumu ki bu husus değişti artık kurumlar oturup anlaşıyor ihtiyaç olan yer hususunda ortak karara varıyorlar.yani eşin senin yanına gelebilir.dolayısyla eşin özerk bir kurum olan üniversitede çalışırsa sen gidersin.yada tsk da ki silah taşıyan biriyle evlenmemeni özellikle uyarırım.
3.yeniden kpss veya benzeri sınavlara girip kadro değiştirme durmunla gidş ki buda çok teferruatlı.
4.eğitim durumu ki bu konuda zor tayin alırsın.çok çetrefilli bir durumu var bu işin.
5 eş aile sağlık bakım durumu tayini...buda sağlık raporu ile belgelemn cart curt..
,düşün sana hangisi uyuyor?

“Hayat iki bölümdür : Geçmiş bir Rüyadır ; Gelecek bir Dilektir.” (Arap Atasözü)

Çok
5 yıl 3 ay önce #8747 Yazan: esma
1.muvaffakat alıp gitme-ister torpil ister torpilsiz.
2.eş durumu ki bu husus değişti artık kurumlar oturup anlaşıyor ihtiyaç olan yer hususunda ortak karara varıyorlar.yani eşin senin yanına gelebilir.dolayısyla eşin özerk bir kurum olan üniversitede çalışırsa sen gidersin.yada tsk da ki silah taşıyan biriyle evlenmemeni özellikle uyarırım.
3.yeniden kpss veya benzeri sınavlara girip kadro değiştirme durmunla gidş ki buda çok teferruatlı.
4.eğitim durumu ki bu konuda zor tayin alırsın.çok çetrefilli bir durumu var bu işin.
5 eş aile sağlık bakım durumu tayini...buda sağlık raporu ile belgelemn cart curt..
,düşün sana hangisi uyuyor?

Bunların nedenleri açıklarsanız sevinirim.

Çok
5 yıl 3 ay önce #8752 Yazan: QIRIX
Şimdi tek tek açıklamak kişiye ve durumuna göre değişir ki;

artı senin içinden geçen şuan ne?

Sayfa oluşturma süresi: 0.157 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.