logo yeni

Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt?

Çok
4 yıl 2 ay önce - 4 yıl 2 ay önce #8720 Yazan: esma
Merhaba arkadaşlar. bir konuda kararsız kaldım size danışmak istedim. ben 2014 dgs'den Mevlana Üniversitesi %50 burslu Bilgisayar Mühendisliğine yerleştim. birde mebde 2 yıllık memurum . şimdi çalıştığım memleket konya ya cok uzak. tayin almakta sıkıntı çekiyorum. bir de kayıt yapıp dondurmayı düşünüyorum. ama ya sonra tayin alamazsam param yanarsa. birde mühendislikte devam etme (hazırlık sınıfında) zorunluluğu var. memur olarakta kalmak istemiyorum. ne yapacağım da bilmiyorum.
Son Düzenleme: 4 yıl 2 ay önce Düzenleyen:esma

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 2 ay önce #8721 Yazan: kemal cebi
kemal cebi tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
zor bir durum, aday memur değilsen tayin için uğraşman daha mantıklı gibi.

Çok
4 yıl 2 ay önce #8722 Yazan: esma
esma tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
yok ya adaylık yok dedim ya 2 yıllık memurum adaylık bir yılda kalkıyor benim coktan kalkmış.

Çok
4 yıl 2 ay önce #8724 Yazan: NEDVED
NEDVED tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
İŞİN BENİM Kİ KADAR ZOR .İKİMİZ DE ZOR BİR KARAR ARİFESİNDEYİZ.

http://memurunyeri.com/forum/konu-disi/959-benim-yerimde-siz-olsaydiniz-ne-yapardiniz.html

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Çok
4 yıl 2 ay önce #8725 Yazan: kemal cebi
kemal cebi tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
bazı kurumlarda 2 yılda kalkıyor adaylık. O yüzden dedim esma hanım benim görüşün en iyisi araya adam koyarak çözmektir.

Çok
4 yıl 2 ay önce #8727 Yazan: esma
esma tarafından Acil yardım. bilg. mühendisliği kayıt? konusunda yanıtlandı
benim görüşün en iyisi araya adam koyarak çözmektir. Kemal bey anlamadım doğrusu mesajınızı torpilim yok. tayinde vermiyorlar evlen git diyorlar konyalı nerden bulayım buldum diyelim pat diye evlenilmez ki.

Sayfa oluşturma süresi: 0.673 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.