logo yeni

calisanlar2 copy

kurumlar arası geçis

Çok
5 yıl 2 ay önce #7965 Yazan: scorpion
scorpion tarafından kurumlar arası geçis konusunda yanıtlandı
PEKİ KURUM DEĞİŞTİRİRKEN HİZMETLİ MEMUR YENİ KURUMUNA DİREKT MEMUR OLARAK ATANABİLİRMİ?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 2 ay önce #7967 Yazan: Kül Tigin
Kül Tigin tarafından kurumlar arası geçis konusunda yanıtlandı
Daha önce memur kadrosunda çalışmadı iseniz atayamaz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #7990 Yazan: scorpion
scorpion tarafından kurumlar arası geçis konusunda yanıtlandı
İNTERNETTE ACABA YANLIŞMI OKUDUM,YER DEĞİŞTİRMEK SURETİYLE ATAMA YAPILDIĞI ZAMAN LAYIK OLDUĞUNUZ KADROYA ATANIRSINIZ DİYE Bİ YAZI VARDI.ADRESİ ŞİMDİ AKLIMA GELMİYOR. :dry:

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #7998 Yazan: Kül Tigin
Kül Tigin tarafından kurumlar arası geçis konusunda yanıtlandı

scorpion Yazan:: İNTERNETTE ACABA YANLIŞMI OKUDUM,YER DEĞİŞTİRMEK SURETİYLE ATAMA YAPILDIĞI ZAMAN LAYIK OLDUĞUNUZ KADROYA ATANIRSINIZ DİYE Bİ YAZI VARDI.ADRESİ ŞİMDİ AKLIMA GELMİYOR. :dry:


KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ESASLARINA DAİR GENEL YÖNETMELİK Ek madde 1 de "Kurumlar aynı unvana veya bu unvanın bulunduğu aynı alt gruptaki diğer unvanlara veya daha alt unvanlara naklen atama yapabilir." denilerek naklen başka kuruma atanırken görevde yükselme sınavlarnın by-pass edilmesini önlemiştir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.147 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.