logo yeni

Yardımcı Hizmetler- Atama

Daha
4 yıl 6 ay önce #468 yazan mehmet85
mehmet85 konu oluşturdu: Yardımcı Hizmetler- Atama
Arkadaşlar, ben son atamada kaloriferci olarak YİH Sınıfı'ndan atandım. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı tekrar sınava girip başka bir yere gitmek istiyorum. okuduklarım kadarıyla kurumun senin gidişine onay vermesi için (genelde) bir üst sınıftan bir kadroya geçiş yapıyor olman gerekiyormuş. Benim tercih edeceğim kadrolar YİH sınıfının içindeki başka pozisyonlar. Bu sınıftan farklı pozisyonları seçersem kurumun bana onay vermemesi gibi bir durum sözkonusu olur mu acaba? Şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 6 ay önce - 4 yıl 6 ay önce #471 yazan Kül Tigin
Kül Tigin konu cevapladı: Yardımcı Hizmetler- Atama
Muvafakat verme konusunda kurumlar farklı davranmaktadır. Bazıları bu konuda çok katıyken bazı kurumlar sorun çıkartmamakta, bazıları ise birilerinin aramasıyla muvafakat vermektedir. Ancak muvafakat verilmemesi durumda bile sınavla baska bir kadroyu kazanman sebebiyle, açacağın davayı kazanman büyük ihtimaldir.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 4 yıl 6 ay önce yazan Kül Tigin.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 6 ay önce #474 yazan Ferhat_10
Ferhat_10 konu cevapladı: Yardımcı Hizmetler- Atama
Şuanda bildiğim kadarıyla Muvafakat verme konusunda M.E.B çok sıkıntılı. Tabi bunun MEB' e bağlı tüm kurumları için söylemek doğru olmaz ama genelde bu kurumlarda çok zor oluyor. eğer Muvafakat almak istiyorsan ya oturup müdürünle enli,boylu detaylı bi şekilde oturup konuşacaksın güzellikle muvafakatını alacaksın yada benden beklediğin verimi alamazsın diyip odadan çıkacaksın. tabi bu söylediklerim MEB için geçerli diğer kruumlarla ilgili bişey söyleyemicem.
yani işin özü biraz sıkıntılı bi durum bu muvafakat işi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 yıl 6 ay önce #619 yazan mehmet85
mehmet85 konu cevapladı: Yardımcı Hizmetler- Atama
Tahmin ettiğm gibi bu konuda ''kesinlik'' diye bir şey yok. Tamamen kişi ve kurumların insiyatifinde. Bunlardan istediğin sonucu alamazsan hukuki süreci başlatmak lazım...

Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.498 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.