logo yeni

calisanlar2 copy

Tercih ve Atama

Çok
1 ay 1 hafta önce #18444 Yazan: Aliceonline
Tercih ve Atama, Aliceonline tarafından oluşturuldu
Merhaba 2020 KPSS sınav sonucunu bekliyorum ama onun öncesinde kafama takılan bazı sorular var öncelikle şunu sormak istiyorum öğrendiğim kadarıyla şu an bütün memurluk alımları sözleşmeli şekilde olup daha sonra kadroya geçiriliyormuş bu doğru mu ? Diğer konu bulunduğum şehre atanmak istiyorum eşimin iş durumundan ötürü ancak ilk tercihte şehirdışını yazarsam Ve oraya atanırsam daha sonraki yayınlanan tercih kılavuzlarında burda boş kadro açılınca tekrar tercih yapıp buraya gelebilme şansım olabilir mi? Sözleşmeli personel olarak alındığı için sözleşmeli kadrolar arasında böyle bi durum söz konusuymuş. Aydınlatırsanız sevinirim. Tekrar tercih yapıp buraya gelirsem orda ne gibi bi işlem uygulanacak diğer yerden istifa mı etmem gerekir? Teşekkür ederim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 ay 1 hafta önce #18446 Yazan: kuzey
kuzey tarafından Tercih ve Atama konusunda yanıtlandı
**Şu an bütün memurluk alımları sözleşmeli şekilde olup daha sonra kadroya geçiriliyormuş bu doğru mu ? Hayır doğru değil. memur kadroları için alım yapılabildiği gibi sözleşmeli pozisyonlar için de alım yapılabiliyor.

**Bulunduğum şehre atanmak istiyorum eşimin iş durumundan ötürü ancak ilk tercihte şehirdışını yazarsam Ve oraya atanırsam daha sonraki yayınlanan tercih kılavuzlarında burda boş kadro açılınca tekrar tercih yapıp buraya gelebilme şansım olabilir mi? Hayır. Aynı puan ile iki defa yerleştirilemezsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: istifaniyetlisi

Çok
1 ay 1 hafta önce #18450 Yazan: istifaniyetlisi
istifaniyetlisi tarafından Tercih ve Atama konusunda yanıtlandı
Merhaba, kuzey bey forum kurallarına uygun mu bilmiyorum ama değeri karşılığında kişisel olarak sormak istediğim bir sorum var. Yardımcı olur musunuz?

Çok
1 ay 1 hafta önce #18451 Yazan: kuzey
kuzey tarafından Tercih ve Atama konusunda yanıtlandı
Sorunuzu buradan yazarsanız, bildiğim ölçüde cevaplarım veya buradaki diğer forumcular cevaplar. Buradaki bilgi paylaşımlarında herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.145 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.