logo yeni

calisanlar2 copy

Kurumlar Arası Nakil Lütfen Yardım Ediniz

Çok
6 ay 3 hafta önce #18067 Yazan: Yağmur
İyi akşamlar arkadaşlar. Tapu ve kadastro genel müdürlüğümde görev yapıyorum. Herhangi bir kuruma geçiş yapmak istiyorum teknik hizmetler sınıfındayım. Gerekirse ünvanımdan feragat edebilirim. . İşlerin aşırı yükü ve stresini kaldıramıyorum. . Sağl ık problemlerim dolayısıyla geçiş yapmak istiyorum. Sizce hangi kurum daha kolay nakil kabul eder. Muvafakat istemeyen kurum var mıdır acaba. Tşk ederim. Bu konuda yardımcı olabilecek olan varsa bir büyüğüm kardeşim özeldende yazabilir. Çok tşk ederim

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 3 hafta önce #18069 Yazan: osman1
osman1 tarafından Kurumlar Arası Nakil Lütfen Yardım Ediniz konusunda yanıtlandı
Devlet memuru olarak naklen başka bir kuruma geçmek istiyorsanız, mutlaka muvafakat istenmesi sürecini yaşarsınız. Şu kurum daha kolay nakil kabul eder, şu kurum etmez demek zor, Başvuracağınız kuruma kendinizi kabul ettirebilirseniz, muvafakat sonrası naklen geçişiniz mümkün olabilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.132 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.