logo yeni

calisanlar2 copy

Sözleşmeli Personel Tayin Durumu

Çok
2 ay 3 hafta önce #17940 Yazan: Psikolog
Sözleşmeli Personel Tayin Durumu, Psikolog tarafından oluşturuldu
Merhabalar, ben sağlık bakanlığında 45A kapsamında çalışan sözleşmeli psikoloğum. Eşim MEB de 4B li çalışan sözleşmeli öğretmen. Farklı illere atandık. Eş durumundan tayin isteyebilir miyiz. Ben yeni atandım eşim 1 yılını doldurdu.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 ay 3 hafta önce #17942 Yazan: metinc
metinc tarafından Sözleşmeli Personel Tayin Durumu konusunda yanıtlandı
45 / A ya göre istihdam edilen sağlık personeli ile ilgili düzenleme şöyledir:

"Bu madde uyarınca atanan sözleşmeli sağlık personeli üç yıl süreyle başka bir yere atanamaz. Aile birliği mazeretine bağlı yer değiştirmelerde bu madde uyarınca istihdam edilen personelin eşi bu personele tabidir. Ancak sözleşmeli sağlık personelinin bulunduğu ilde bir yıl görev yapması ve vizeli pozisyon bulunması durumunda; eşlerin her ikisinin de Bakanlık ve bağlı kuruluşlarında sözleşmeli veya eşlerden birinin sözleşmeli, diğerinin Bakanlık ve bağlı kuruluşlarında veya diğer bir kamu kurum veya kuruluşunda kadrolu statüde istihdam ediliyor olması halinde hizmet ihtiyacının daha fazla olduğu yere atamaları yapılabilir"

Bu düzenlemeye göre mümkün görünmüyor.

Çok
1 ay 1 hafta önce #18026 Yazan: Fahrettin
Fahrettin tarafından Sözleşmeli Personel Tayin Durumu konusunda yanıtlandı
Hocam merhaba ben hakkaride 6 yillik 657 kadrolu personelim saglik bakanliginda esimde saglikci 3+1 ile bir aya kadar atanack ikimizde ayni ildeyiz ama ben merkzdeyim esim ilcede 1 yil sonra yanima gelebilir mi

Çok
1 ay 1 hafta önce #18027 Yazan: semazen
semazen tarafından Sözleşmeli Personel Tayin Durumu konusunda yanıtlandı
Aynı ildeyseniz zaten aile birliği mazeretine gerek kalmıyor.

Çok
1 ay 2 gün önce #18044 Yazan: Fahrettin
Fahrettin tarafından Sözleşmeli Personel Tayin Durumu konusunda yanıtlandı
Farkli yerlerdeyiz ben merkezdeyim.esim ilcede hocam nasil yanima gelebilir

Çok
1 ay 1 gün önce #18045 Yazan: metinc
metinc tarafından Sözleşmeli Personel Tayin Durumu konusunda yanıtlandı

Fahrettin Yazan:: Farkli yerlerdeyiz ben merkezdeyim.esim ilcede hocam nasil yanima gelebilir

Aynı il içinde oluyorsunuz ilçelerinizin farklı olsada. Kurumun takdirinde bir olaydır. Aynı zamanda boş pozisyon vs. olması gerekir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fahrettin

Sayfa oluşturma süresi: 0.153 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.