logo yeni

calisanlar2 copy

Bakanlık Merkez Uzmanının Taşrada Görevlendrilmesi

Çok
6 yıl 11 ay önce #2497 Yazan: kuzey
atamalarda ast üste göre atanır. sizin durumunuz tam tersi olmuş, eğer ki eşinizin gelme imkanı yoksa, bazı kadrolarda çalıştığım kurumda yaşandığı için söylüyorum. kadronuz saklı kalmak kaydıyla bir alt görevi kabul ederek atanma durumunuz söz konusu olabilir. fakat eşinizin sözleşmeli olarak çalışması nedeniyle bağlı bulunduğunuz kurum kabul edermi araştırmak lazım. ya da görevli olarak gitmeniz yanlız görevli olarak giderken geçici görev yolluğunuzu almaktan imtina edersiniz belki sıcak bakılabilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 yıl 11 ay önce #2675 Yazan: m.uzman
verdiğiniz bilgi çok iç açıcı bunun için teşekkürlerimi bildiririm.
"kadro saklı kalmak kaydıyla bir alt göreve yolluksuz,harcırahsız atanmak " gibi bir alternatif olabiliyorsa hakikaten bu çok iyi. Umarım tüm bakanlıklarda böyle bir uygulama yapılabiliyordur

Çok
6 yıl 11 ay önce - 6 yıl 11 ay önce #2701 Yazan: nazli

m.uzman Yazan:: verdiğiniz bilgi çok iç açıcı bunun için teşekkürlerimi bildiririm.
"kadro saklı kalmak kaydıyla bir alt göreve yolluksuz,harcırahsız atanmak " gibi bir alternatif olabiliyorsa hakikaten bu çok iyi. Umarım tüm bakanlıklarda böyle bir uygulama yapılabiliyordur

Eşiniz memur değilse onun yanına gitmeniz için izin verileceğini sanmıyorum. Konuya ilişkin olarak memurunyeri.com sitesinde rastladığım yazının yararlı olabileceğini düşünüyorum.

yazı
Son Düzenleme: 6 yıl 11 ay önce Düzenleyen:nazli

Çok
6 yıl 11 ay önce #2747 Yazan: m.uzman
eşim memur değil ama bir kamu kurumunda sözleşmeli.

Çok
6 yıl 10 ay önce #3120 Yazan: osman1

m.uzman Yazan:: eşim memur değil ama bir kamu kurumunda sözleşmeli.

Sizin durumla alakalı bir yazı bugün memurunyeri.com'da yer alıyor.

Yazı

Çok
1 yıl 5 ay önce #17467 Yazan: adec
Merhaba sorununuzu çözebildiniz mi acaba ben de aynı durumdayım sizinle ama eşim TSK personeli merak ettim

Sayfa oluşturma süresi: 0.161 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.