logo yeni

calisanlar2 copy

Kurum değişikliği

Çok
2 ay 3 hafta önce #17513 Yazan: mavzer61
Kurum değişikliği, mavzer61 tarafından oluşturuldu
Merhabalar
Ben 2018 yılında vazife malülü yakını (OĞLU) olarak. Açıktan atama ile adalet bakanlığına ortaokul mezunu olduğumdan dolayı Y.Hizmetli olarak atandım. birkaç ay sonra 1 yılım dolacak ve asalet alacağım. Lise diplomamı aldım. Asaletim onaylandıktan sonra Y.Hizmetlilikten memurlağa geçiş için adalet bakanlığına başvuracağım. Memurluk ünvanı alırsam. Vazife malülü olarak açıktan atandığımdan kurum değiştirme hakkım varmıdır. Beni bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 ay 3 hafta önce - 2 ay 3 hafta önce #17514 Yazan: muna
muna tarafından Kurum değişikliği konusunda yanıtlandı
Adaylık statünüz kalktıktan sonra, kurumlararası naklen atanma usulü çerçevesinde başka bir kuruma geçmeniz mümkün olabilir. Öte yandan, görevde yükselme yoluyla kurumunuzda memur unvanlı kadroya geçmeniz de mümkün olabilir. Bu konularda malül yakını olma nedeniyle işe alınmış olanlara ilişkin farklılık yok.
Son Düzenleme: 2 ay 3 hafta önce Düzenleyen:muna

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.446 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.