logo yeni

calisanlar2 copy

Alt bölge tayini ile ilgili

Çok
4 ay 3 hafta önce #17213 Yazan: Fuat72
Alt bölge tayini ile ilgili, Fuat72 tarafından oluşturuldu
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar. Ben şuan kars 'ın kagizman ilçe devlet hastanesinde 3 yıldır asil memur röntgen teknikeri olarak görev yapmaktayım. Siirt e alt bolge tayinimi istedim ama red cevabı geldi. Halbuki Siirt ile Kars 6. Bölgenin D grubundadır ve siirt 'in PDC dosyasına gore eleman acigi da var. Red gelmesinin sebebi de çok saçma ve anlaşılmayan bir yazı ile karşılaştım. Gelmemesinin sebebini bilip de bilgi verebilen var mı. Teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 ay 3 hafta önce #17214 Yazan: nazli
nazli tarafından Alt bölge tayini ile ilgili konusunda yanıtlandı
Red gerekçesi ne?

Çok
4 ay 3 hafta önce #17215 Yazan: Fuat72
Fuat72 tarafından Alt bölge tayini ile ilgili konusunda yanıtlandı
Foto attım

Bu iletiye ekli bir görsel var.
Görebilmek için oturum ya da hesap açın.

Çok
4 ay 3 hafta önce #17216 Yazan: Fuat72
Fuat72 tarafından Alt bölge tayini ile ilgili konusunda yanıtlandı
Gelen cevabı attım size

Bu iletiye ekli bir görsel var.
Görebilmek için oturum ya da hesap açın.

Çok
4 ay 3 hafta önce #17217 Yazan: nazli
nazli tarafından Alt bölge tayini ile ilgili konusunda yanıtlandı
Hizmet bölgelerinin (toplam 6 hizmet bölgesi var) D hizmet grubundan (dört hizmet grubu var A-B-C-D) nerelere atama yapılacağı konusunda;
“… D hizmet grubu illerden alt hizmet bölgelerinin D hizmet grubundaki illere …” atama yapılacağı ifade ediliyor.
Yazıdaki yoruma göre;
-İkisi de 6/D de bulunan yerler arasında atama yapılamıyor.
-6 ncı hizmet bölgesinde görev yapan bir personelin 6/D hizmet grubuna atanabilmesi için, 6/A-B-C alt gruplarından birinde görev yapıyor olması gerekir.
-Herhangi bir hizmet bölgesinin D grubundan diğer bir hizmet bölgesinin D grubuna atanabilmek için, atama yapılacak yerin daha alt hizmet bölgesinde olması gerekiyor. Sizin durumda ise atanacağınız yer alt hizmet bölgesinde yer almıyor, aynı hizmet bölgesinde yer alıyor (6 ncı hizmet bölgesi)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fuat72

Sayfa oluşturma süresi: 0.604 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.