logo yeni

farklı görev verilmesi

Çok
1 hafta 3 gün önce #17178 Yazan: hk_61
farklı görev verilmesi, hk_61 tarafından oluşturuldu
bir kurumda şef veri hazırlama ve kontrol işletmeni olarak çalıştırılabilir mi?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 hafta 3 gün önce - 1 hafta 3 gün önce #17180 Yazan: kuzey
kuzey tarafından farklı görev verilmesi konusunda yanıtlandı
Şef, daha önce bilgisayar işletmeni veya veri hazırlama kontrol işletmeni olarak görev yapmışsa, şef kadrosunda kendisine yan ödeme puanı da artırımlı ödeniyorsa belirttiğiniz görevleri de beraberinde yapabilir diye düşünüyorum.Yan Ödeme Kararnamesinde buna ilişkin hüküm de var.
Son Düzenleme: 1 hafta 3 gün önce Düzenleyen:kuzey

Çok
1 hafta 3 gün önce #17181 Yazan: hk_61
hk_61 tarafından farklı görev verilmesi konusunda yanıtlandı
daha önce veri hazırlama kontrol işletmeni veya bilgisayar işletmeni olarak görev yapmadım.

Çok
1 hafta 2 gün önce #17182 Yazan: kuzey
kuzey tarafından farklı görev verilmesi konusunda yanıtlandı
Şef kadrosundaki bir personele, personel bulunmaması ve hizmet gerekleri bakımından zorunluluk bulunması gibi durumlarda amirleri tarafından aynı hizmet sınıfı kapsamındaki bazı işlerin gördürülmesi de mümkün olabildiğinden, bir veri girişinin yapılmasının istenmesi veya bir yazının yazılmasının istenmesi de mümkün olabilir diye düşünüyorum.
Bu şekilde bir işin görülmesinin, VHKİ veya Bilgisayar İşletmenine ait görevlerin yaptırıldığı anlamına gelmeyeceği kanaatindeyim.
Bazen bir daire başkanı veya genel müdür de, bilgisayar işletmeninin veya VHKİ'nin görevi kapsamındaki bazı işleri doğrudan kendileri yapabilmektedir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.576 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.