logo yeni

calisanlar2 copy

AYNI ÜNVAN FARKLI İŞ İÇİN, ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA GİRMEMİZ Mİ LAZIM?

Çok
2 yıl 6 ay önce #16911 Yazan: NEDVED
DEVLET HASTANESİNDE SAĞLIK HİZMETLERİ SINIFI, SAĞLIK TEKNİKERİ KADROSUNDA(ODYOMETRİ) ÇALIŞMAKTAYIM. YİNE SAĞLIK HİZMETLERİ SINIFI SAĞLIK TEKNİKERİ KADROSUNDA OLAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BÖLÜMÜ DİPLOMAM VAR.VE BEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM. BUNUN İÇİN ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVININ AÇILMASINI BEKLEYİP GİRMEM VE KAZANIP ATANMAM MI LAZIM YOKSA AYIN HİZMET SINIFI İÇİNDE GEÇİŞLER SERBESTTİR İBARESİNE GÖRE DİLEKÇEYLE KURUMUMA BAŞVURSAM GEÇEBİLİR MİYİM? TEŞEKKÜRLER..

NOT: MESELA GİH SINIFI VEZNEDAR İLE VERİ HAZIRLAMA VE KONTROL İŞLETMENİ AYNI HİZMET SINIFINDA VE KİŞİ VEZNADAR İKEN VEYA MEMUR İKEN DİLEKÇEYLE BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİNE GEÇEBİLİYOR... sAĞLIK HİZMETLERİ SINIFINDA DA BU VAR MI?

(Ey Muhammed!) Biz senden önce hiçbir insana ölümsüzlük vermedik; ve şimdi sen ölürsün de onlar baki mi kalır? (Enbiya-34)

Biz, her insanın kaderini kendi boynuna(Kişisel Seçimine) bağlamışızdır.Diriliş günü, kendisi için bir kayıt çıkarıp yayımlarız. (İsra-13)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
2 yıl 6 ay önce - 2 yıl 6 ay önce #16912 Yazan: nilüfer
Unvan değişikliği, örneğin teknisyen kadrosundan tekniker kadrosuna atamada geçerli olan bir uygulamadır.
Sağlık Hizmetleri Sınıfında Tekniker kadrosunda (hangi alanda olursa olsun) bulunan bir Devlet memurunun aynı hizmet sınıfında başka alandaki bir Tekniker kadrosuna, o kadroya atanmak için gerekli şartların varlığı ve kurum takdiri ile sınav şartı aranmaksızın atanması mümkündür.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.
Son Düzenleme: 2 yıl 6 ay önce Düzenleyen:nilüfer

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.124 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.