logo yeni

Pomem - Askerlik Bakaya

Çok
1 ay 3 hafta önce #16862 Yazan: pomemkaan
Pomem - Askerlik Bakaya, pomemkaan tarafından oluşturuldu
Lütfen konu hakkında bilgi sahibi olan birisi yardımcı olabilir mi? Kafam iyice karışmış ve stres olmuş durumdayım. Ben 21.Dönem Pomem eğitimlerimi başarıyla tamamadım. Ancak sağlık raporları yetilmeyen 120 kişiden birisi olarak mezuniyetim daha gerçekleşmedi. Okuldan işlemlerin bitip mezuniyet için çağrı gelecek tarihi bekleyene kadar evimize izinli gönderildik. Yolda gelirken bir kontrol noktasında bakaya kaldığımı öğrendim. Sağolsun memurlar polis öğrencisi olduğum için tebliğ falan imzalatmadı direk sıkıntı yok dediler. Ancak ben bu durumu öğrenince hemen okulumdan öğrenci belgesi isteyip askerlik şubesine gittim. Askerlik şubesindekiler herhangi bir işlem yapmaya gerek olmadığını mezun olup atamam yapıldığı zaman atama kağıdımın okul tarafından askerlik şubesine faxlanmasının yeterli olacağını o tarihe kadarda yol aramalarında vesaire polis okulu öğrencisi olduğumu söylerek bbir şey imzalamamamın yeterli olacağını söylediler. Okula ilk kayıt olduuğum 4 mart tarihinden halen tecilliydim ama kısa bir süre sonra tecilim bitmiş ve bakaya düşmüşüm. okulda olduğum için de bilgimiz olmamış. Kimi yerlerde ilk atama olduğu için sorun olur denirken kimi yerlerde sen okula girdiğinde tecilli olduğun için sorun olmayacak diyorlar. Şube zaten sorun olmaz dedi. Okuldaki memurlar da sorun yok diyorlar ama benim kafam iyice karıştı Sizce bu durum benim memuriyetime engel olur mu yoksa söylenenler doğru ve rahat mı olayım? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.393 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.