logo yeni

üniversite hastanesinden sağlık bakanlığına geçiş yeni yönetmelik

Çok
6 ay 4 hafta önce #16495 Yazan: akemal
merhaba ben 657 üniversite hastanesi sağlık teknikeri kadrosunda radyoloji teknikeriyim.Başka bir il için sağlık bakanlığına geçmek istiyorum. yeni yönetmeliğe göre dilekçeyle müracaat edildiğini duydum.Acaba nasıl bir yol izleyebirim yada oluyorsa dilekçem nasıl ve nereye olmalı.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 4 hafta önce #16496 Yazan: metinc
Hangi yönetmelikten bahsediyorsunuz? Kurumlar arasında naklen atanmaya ilişkin bir yönetmelik bulunmuyor. Yönetmelik adını verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Çok
6 ay 2 hafta önce #16515 Yazan: akemal
Arkadaşımdan duymuştum o yüzden böyle yazdım.Yani soruma soruyla karşılık verdiniz.Yoksa öyle bir yönetmelik geçme imkanı nasıl oluyor asıl soru bu! Varsa bir bildiğiniz yazın yoksa bişey yazmanıza yani soru sormanıza gerek yok.

Çok
6 ay 2 hafta önce #16517 Yazan: semazen
Sağlık Bakanlığı ihtiyacı olan kadrolar için düzenli olarak naklen atama kurası açıyor. Bakanlık tarafından açılacak kurumlararası naklen atama kurasına başvurman gerekiyor. Kurumunuda muvafakat için ikna etmen gerekli tabiki. Aşağıdaki sayfanın kuralar kısmından bilgi alabilirsin.
http://www.yhgm.saglik.gov.tr/

Sayfa oluşturma süresi: 0.644 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.