logo yeni

Atama

Daha
2 hafta 1 gün önce - 2 hafta 1 gün önce #16119 yazan Özkanmervemm
Özkanmervemm konu oluşturdu: Atama
Eşim üniversite hastanesinde hemşire 4 bli ben askeri personelim doğuda şark görevi yapıyorum eşimin tayını sağlık bakanlığına bn olduğum yere nasıl çıkar bide muavakatı üniversiteler zor verıyormuş şimdiden teşekkürler
Son Düzenleme: 2 hafta 1 gün önce yazan Özkanmervemm. Sebep: Bilgi ekleme

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 hafta 1 gün önce #16120 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: Atama
657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında 4/B sözleşmeli personel olarak görev yapanların, görev yaptıkları kurum içinde yer değiştirmeleri bazı hallerde (bazı mazeretlere bağlı olarak) mümkün olabilirken, kurumlar arasında yer değiştirmeleri ise söz konusu olmamaktadır.

Eşiniz başka yerdeki bir üniversite hastanesinde görev yapıyor olması ve bulunduğunuz yerde o üniversitenin hizmet biriminin olmaması durumunda, bulunduğunuz yere eşinizin atanmasının mümkün olmayacağını, ancak bulunduğunuz yerde birimi olan başka bir kurumda (yeniden işe giriyormuş gibi) görev alması durumunda naklen atanabileceğini düşünüyorum.

Daha
2 hafta 23 saat önce #16122 yazan Özkanmervemm
Özkanmervemm konu cevapladı: Atama
Hocam teşekkürle ama bulunduğum yerde üniverste hastanesi var

Daha
2 hafta 17 saat önce #16123 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: Atama
Aynı üniversiteye ait bir hastane ise naklen geçiş mümkün olabilir.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.524 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.