logo yeni

SAĞLIK ÖZRÜ İLE İLGİLİ

Daha
4 ay 1 hafta önce #15943 yazan irgali
irgali konu oluşturdu: SAĞLIK ÖZRÜ İLE İLGİLİ
Zorunlu atamaya tabi olarak çalışmaktayım.Birinci bölgeden alındım başka bir birinci bölgeye atandım.Kurumumuzun atama yönetmeliğinde;Kendisinin, eşinin, annesinin, babasının, bakmakla yükümlü olduğu çocukları ve yargı kararı ile vasi tayin edildiği kardeşinin hastalığının, görev yaptığı yerde tedavisinin mümkün olmadığını veya mevcut görev yerinin, söz konusu kişilerin sağlık durumunu tehlikeye düşüreceğini eğitim ve araştırma hastanesi veya üniversite hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelendirenler, sağlık mazeretine dayanarak mazeretinin karşılanabileceği bir yere naklen atanabilirler. Yeni görev yerim Adana,iklim olarak sıcak ve nemli.Bende kalp rahatsızlığım var bu yönde bir rapor alınabilirmi,alınırsa sağlık özrüne binaen atamam başka yere yapılabilirmi?

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 1 hafta önce #15944 yazan feylesof
feylesof konu cevapladı: SAĞLIK ÖZRÜ İLE İLGİLİ
Burada mihenk noktası adana sıcağının hastalığınızı ne ölçüde etkileyebileceği. Onuda ancak kalp uzmanı doktorlar takdir edebilir. Buradan birinin söyleyeceği sözün çok anlamı olmadığını düşünüyorum. Böyle bir rapor alabilirseniz elbette tayininiz yapılır.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Daha
4 ay 1 hafta önce #15945 yazan irgali
irgali konu cevapladı: SAĞLIK ÖZRÜ İLE İLGİLİ
Teşekkür ederim.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.380 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.