logo yeni

eğitim durumdan tayin olunabilir mi

Daha
5 ay 4 gün önce #15799 yazan ogrencius
ogrencius konu oluşturdu: eğitim durumdan tayin olunabilir mi
04.10.2016 tarihinde elazığın bir ilçesine veteriner sağlık teknisyeni olarak atandım. selçuk üniversitesi veteriner fakültesinde 3. sınıfta okuyorum. eğitim durumundan dolayı konyaya geçiş yapabilir miyim?

not: normalde elazığ da eğitimime devam edecektim fakat 1. sınıftan başlayacağım ve birçok aldığım dersinde sayılmayacağı söylendiğinden 3 yıllık emeğimin boşa gitmemesi adına yardımcı olursanız çok mutlu um

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
5 ay 4 gün önce #15801 yazan osman1
osman1 konu cevapladı: eğitim durumdan tayin olunabilir mi
Memurların naklen atanmasında göz önünde bulundurulması zorunlu olan mazeretler arasında eğitim mazereti yer almamaktadır.
Ancak kurumların, personelin eğitim mazeretlerine ilişkin taleplerini karşılayacak şekilde işlem yapmasını engelleyen genel bir düzenleme de bulunmadığından, özel mevzuatlarına ve hizmet gereklerine aykırılık oluşturmayacak şekilde, bu yöndeki taleplerin kurumların takdiriyle olumlu görülmesi de mümkün olabilmektedir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.352 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.