logo yeni

kadro ilerleme

Daha
5 ay 2 hafta önce #15531 yazan senemnihat
senemnihat konu oluşturdu: kadro ilerleme
ben hv.k.k.lığında görev yaparken 2013 senesinde 2.kadro 2.derece 1.kademeden ayrıldım.daha sonra çukurova belediyesinde 5.kadro 2.derece 1.kademeden memur olarak göreve başladı.Şu anda 1.derece 3.kademedeyim.2012 senesinde hv.k.k.lığında görev yaparken YEŞİL PASAPORT almaya hak kazandım.Ancak şu anda çalıştığım kurum 5.kadrolu memursun diye bu isteği red ediyor.Ancak kazanılmı olan hak geri alınmaz.Çalıştığım kurum siyasi kurum olduğu için bana torpil bulmam gerektiğini söylüyor.Bunun tekrar kadromu alabilmem için kanunen yaptırımı yokmu.Ben girdiğimde 2.kadrolu memur iken şu anda 1.kadrolu memur olmama rağmen bu kadromu nasıl alabilrim.kanun maddeleriyle yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
5 ay 2 hafta önce #15532 yazan muna
muna konu cevapladı: kadro ilerleme
Yeşil pasaport almaya hak kazanılacak bir kadro derecesine atandıktan sonra, daha geride olan bir kadro derecesine atananların da yeşil pasaport alabilmesi gerekir diye düşünüyorum. Bu konuda eski kurumunuzdan alacağınız bilgilerle kurumunuza müracaat etmeniz de mümkün olabilir. Eski kurumumuzdaki statünüze, unvanınıza ve kadronuza göre bir değerlendirme yapılır sanırım.

Daha
5 ay 1 hafta önce #15558 yazan feylesof
feylesof konu cevapladı: kadro ilerleme
Burada bir kazanılmış hak söz konusudur bencede. Ancak üst düzey görevlerde bulunmak şeklinde yorumlanmış sanırım.

Hayat felsefeden ibaret derken felsefemi yapıyorum?

Sayfa oluşturma zamanı: 0.418 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.