logo yeni

Eş Durumu Tayini

Daha
2 ay 1 hafta önce - 2 ay 1 hafta önce #15412 yazan Nilgün
Nilgün konu oluşturdu: Eş Durumu Tayini
Mrhba. Arkadaşlar asker eşi olduğum için eş durumundan eşimin görev yaptığı Erzurum İline Tayinim yapıldı.eşimin görev yaptığı merkez ilçeye yakın Merkez ilçeye verdiler beni. Şuan idareciyle sıkıntı yaşadığım için beni eşimin görev yaptığı yere ve evime 25 km uzaklıkta başka bir merkez ilçeye gönderiyorlar bu konuda hakkımı nasıl arayabilirim? Yani eş durumundan gelip benim gibi mesafesi uzak merkez ilçeye gönderilen insanlar yok. Sadece bana uygulanan bu durumda ve ayrıyeten Eş durumundan geldiğim için bu konuda yasal olarak ne yapabilirm?
Son Düzenleme: 2 ay 1 hafta önce yazan Nilgün.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 1 hafta önce #15414 yazan metinc
metinc konu cevapladı: Eş Durumu Tayini
Bu durumda iki yol izleyebilirsiniz. Ya kurum içinde bazı referans mekanizmalarını devreye sokarak eski ilçeye tayin yaptıracaksınız ya da dava açacaksınız. Dava açarak hakkını almanız daha zor ve uzun bir süreç tabiki.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Nilgün

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.370 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.