logo yeni

calisanlar2 copy

TEKNİK KADRODAN İDARİ KADROYA GEÇİŞ

Çok
3 yıl 10 ay önce #15366 Yazan: YILDIRIM
SLM BEN 2015 YILI ZABITA MEMURLUĞUNDAN(G.İ.H)SINIFI KADROSUNDAN 12 AYDA TEKNİSYEN(T.H.S) KADROSUNA GEÇTİM,BEN ESKİ KADROMA İADE OLMAM İDARENİN TAKDİRİ DENİLİYO FAKAT BEN GEÇTİĞİMİN 15 GÜNÜNDE DİLEKÇE YAZDIM UYGUN GÖRÜLMEDİ,YAKLAŞIK 1 SENEDİR TEKNİK KADRODA GÖREV YAPIYORUM SIKINTILARIM VAR, YARGIYA TAŞISAM ACABA KAZANABİLİRMİYİM AVUKATLA GÖRÜŞTÜM AVUKATTA 1 AYDIR ARAŞTIRIYOR Bİ SONUÇ ELDE EDEMEDİK BİLGİLENDİRİRSENİZ NASIL BİR YOL İZLİYECEZ DİYE SEVİNİRİM.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
3 yıl 10 ay önce #15367 Yazan: metinc
metinc tarafından TEKNİK KADRODAN İDARİ KADROYA GEÇİŞ konusunda yanıtlandı
Tekrar zabıta memuru kadrosuna atanmanız idarenin takdirinde bir olaydır. İdare zabıta memuruna ihtiyacı olmadığını düşünüyorsa atamanızı yapmayabilir. Başka bir sebeple dahi olsa size bu sebebi göstererek atamayabilirler. Açacağınız davayı kazanma ihtimalinizin yüksek olmadığı söylenebilir. Ayrıca belediyeniz sizi atamıyorsa bile zabıta memuru olarak atama yapmak isteyecek başka belediyeleri araştırabilirsiniz.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.131 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.