logo yeni

2017 nakil kontenjanları

Daha
4 ay 5 gün önce #15154 yazan mor52
mor52 konu oluşturdu: 2017 nakil kontejyanları
arkadaslar bır unıversıtede muhendısım nakıl ıle baska bır unıversıteye gecmek ıstıyorum nakıl kontejyanları ne zaman acılıyor

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
4 ay 4 gün önce #15155 yazan kuzey
kuzey konu cevapladı: 2017 nakil kontejyanları
Nakil kontenjanlarının açılması diye bir durum yok. Geçmek isteyeceğiniz kurum sizi kabul ederse nakil işlemleri başlar.

Daha
4 ay 4 gün önce #15156 yazan mor52
mor52 konu cevapladı: 2017 nakil kontejyanları
nasıl yani anlamadım normelde her yıl ocakayında açıktan atama ve nakıl kontejyan sayıları açıklanıyor bu doğrultuda nakıl oluyosun bununla alakası yokmu yanı

Daha
4 ay 4 gün önce #15157 yazan metinc
metinc konu cevapladı: 2017 nakil kontejyanları
2017 yılına at kontenjanlar henüz açıklanmadı. Muhtemelen bu ay içinde kurum bazında rakamlar belli olur.

Daha
4 ay 4 gün önce #15158 yazan mor52
inşallah açıklanır dört gözle bekliyorum bu hafta aıklnır sızın dedıgınıze gore buyuk ıhtımalle

Daha
4 ay 4 gün önce #15162 yazan mtuncer_06
mtuncer_06 konu cevapladı: 2017 nakil kontejyanları
bence onu bekleme ilk önce kendi kurumunu ayarla muvafakat verecekler mi. sonrada geçmek istediğin kurumu ayarla bunlar bir biri ile çok alakalı.şimdiden hayırlı olsun ALLAH (c.c) herkesin gönlüne göre versin

Daha
4 ay 4 gün önce #15163 yazan mor52
kendı kurumum verıyo muvafakat kurum bul dedıler bana bende buldum fakt 2016 son aylarda nakıl kontejynları bıttıgı ıcın 2017 yılında nakılle alırız dedıler bend onu bekliyorum bu ayda açıklanır dedıler nakıl kontejyanları.amin

Daha
4 ay 4 gün önce #15167 yazan mtuncer_06
mtuncer_06 konu cevapladı: 2017 nakil kontejyanları
yok doğruda ben bu soruyla ilk defa karşılaştım seni bu kurum alacağına eminmisin acaba.

Daha
4 ay 4 gün önce #15168 yazan mor52
evet abicim şimdi durumu anlatmak gerekirse bir üniversiteden başka bir üniversiye naklen tayin olabilmek için diğer kurumun nakil kadrosu olması gerekiyor yoksa bulunduğum kuruma muvafakat isteme evrağı gönderemiyor dpb da her sene ocak ayında tüm kurumların açıktan atama ve nakil kadro dağılım listesi yayınlanıyor linkini yazıyorum :http://www.dpb.gov.tr/tr-tr/haber/2016-yili-atama-kontenjanlari-belirlendi. bunun doğrultusunda nakil kadrosu gelince kurumuna yazabiliyorlaar

Daha
4 ay 4 gün önce #15169 yazan mor52
eğer yanlış bılıyorsam aydınlatın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.383 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.