logo yeni

calisanlar2 copy

İtfaiye Müdür Kadrosuna Atama...

Çok
5 yıl 2 hafta önce #13002 Yazan: kadir02
Atama..., kadir02 tarafından oluşturuldu
Merhabalar... Her zaman başkası için sordum da bu sefer kendim için sorayım....(1 Soru benim için)

1-Ben Zabıta Memuru Kadrosunda Şef olarak görev yapmaktayım.. (görevlendirme olarak.) 19 Yıldır memurum ama hiç zabıtalık yapmadım.. Kurumda İtfaiye Müdürü Kadrosu Boş atanabilirmiyim. (MYO Elektrik Bölümü Mezunuyum .) Atanabiliyorsam hangi madde ve kanuna göre atanabilirim ?
2- Programcı (TH. sınfında) kadrosunda olan bir personel kadro değişikliği yapmak istiyor. Teknisyen ya da Tekniker Kadrosuna geçebilir mi ? (MYO Elektrik Bölümü Mezunu) Geçerse hangi madde ve kanuna göre geçer yardımcı olursanız sevinirim.. Teşekkürler... Saygılarımla....

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 2 hafta önce #13006 Yazan: Kül Tigin
Kül Tigin tarafından Atama... konusunda yanıtlandı
Belediye İtfaiye Yönetmeliğinin 19 inci maddesinde "Bu Yönetmeliğin 8 inci maddesinde sayılan unvanlardan daire başkanı ve itfaiye müdürü dışındaki kadrolara yapılacak atamalarda aşağıdaki şartlar aranır." diyerek, bu iki kadroyu görevde yüksele dışında tutmuştur. Şartlarınız ilgili kadronun derecesine atanmak için yeterliyse sorun olmaz.

Programcı, tekniker ve teknisyen kadroları ise MAHALLİ İDARELER PERSONELİNİN GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ESASLARINA DAİR YÖNETMELİK'in 5 inci maddesi gereğince unvan değişikliği sınavına girecekler arasında sayılmıştır. Bu unvanlar arasında sınava girerek geçiş mümkündür.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kadir02

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.146 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.