logo yeni

calisanlar2 copy

Anayasa Mahkemesi Kararı

Çok
5 yıl 1 ay önce #12645 Yazan: hgultepe
Anayasa Mahkemesi Kararı, hgultepe tarafından oluşturuldu
Anayasa Mahkemesi'nin, 2577 sayılı Kanunun 27 ve 28. maddesine dair kararı 08.01.2016 tarihli Resmi Gazetede yayınlandı. Bu karar, değişik gerekçelerle görevden alınan (yönetici) personel hakkında olumlu bir gelişmedir. Bu konuda bir haberinizi göremedim. Genelde bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim. İyi çalışmalar dilerim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 1 ay önce #12646 Yazan: Kül Tigin
Kül Tigin tarafından Anayasa Mahkemesi Kararı konusunda yanıtlandı
Sayın hgultepe, konu diğer basın yayın organlarında yer verildiği kadar önem arz etmediği için haber yapılmamıştır. Önem arzetmemesinin sebebi ise konunun zaten 2014 yılında sonuçlandırılmış olmasıdır. Yani 2014 yılında verilmiş bir karara ilişkin esas gerekçe Resmi Gazetede yayınlanmıştır. Dolayısıyla hukuki yoğunlukta bir içeriğe sahip ve gündemde olmayan bir konu olması sebebiyle haber yapılmamış olup, öneriniz için teşekkür ederiz.
Konuyla ilgili eski haberlerimiz:
- http://memurunyeri.com/memur/kamu-personeliyle-ilgili-diger-haberler/7818-anayasa-mahkemesinin-memuriyet-guvencesine-dair-yururlugu-durdurma-karari-yayimlandi.html

- http://memurunyeri.com/memur/kamu-personeliyle-ilgili-diger-haberler/7784-anayasa-mahkemesinden-memurlar-adina-guzel-karar.html

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.157 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.