logo yeni

calisanlar2 copy

geçici görevlendirme

Çok
5 yıl 4 ay önce #11965 Yazan: tuggce
geçici görevlendirme, tuggce tarafından oluşturuldu
iyi günler bi sorum olacaktı . geçici görevlendirme için başvuru yaptım ve görevlendirmem kabul edildi . bu sürecte işlem basamakları nelerdir en son kendi kurumum görevlendirmemin yapılmasını kabul dip karşı gitmek istediğim kuruma yazımı göndermiş . benim yapmam gerekenler neler ilişik kesme yazısını hangi kurum yazacak ben takibi nasıl yapmalıyım. teşekkürler

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #11967 Yazan: osman1
osman1 tarafından geçici görevlendirme konusunda yanıtlandı
Karşı kurum sizi ne zaman göreve başlatmak istiyorsa, kurumunuza yazı yazacak ve sizin ayrılış tarihinizin bildirilmesini isteyecek. Kurumunuz o yazıyı size tebliğ edince ayrılıp, görevlendirildiğiniz kurmda göreve başlarsınız. Bu yazışmaların takibini elden siz de yapabileceğiniz normal seyrine de bırakabilirsiniz.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tuggce

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #11975 Yazan: levent
levent tarafından geçici görevlendirme konusunda yanıtlandı

tuggce Yazan:: iyi günler bi sorum olacaktı . geçici görevlendirme için başvuru yaptım ve görevlendirmem kabul edildi . bu sürecte işlem basamakları nelerdir en son kendi kurumum görevlendirmemin yapılmasını kabul dip karşı gitmek istediğim kuruma yazımı göndermiş . benim yapmam gerekenler neler ilişik kesme yazısını hangi kurum yazacak ben takibi nasıl yapmalıyım. teşekkürler


Görevlendirmede ilişik kesme durumu yoktur. özlük haklarında maaşında asıl kurumun(kadronun olduğu) tarafından takip edilir.
görevlendirme yazınızla görevlendirildiğiniz yerde göreve başlayacaksınız.

:)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tuggce

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #11976 Yazan: turanaga
turanaga tarafından geçici görevlendirme konusunda yanıtlandı
Geçici görevlendirmede bir yerden ilişik kesmeden diğer yere başlama yapılabiliyor mu. Ya da eski yerinde ilişik kesmeden ayrılan memur geçici görev yerine gitmezse, işe gitmediği süre bu nasıl ıspatlanacak ve hesaplanacak. Bence bir ayrıldı-başladı işlemi yapılması gerekir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 4 ay önce #11980 Yazan: levent
levent tarafından geçici görevlendirme konusunda yanıtlandı

turanaga Yazan:: Geçici görevlendirmede bir yerden ilişik kesmeden diğer yere başlama yapılabiliyor mu. Ya da eski yerinde ilişik kesmeden ayrılan memur geçici görev yerine gitmezse, işe gitmediği süre bu nasıl ıspatlanacak ve hesaplanacak. Bence bir ayrıldı-başladı işlemi yapılması gerekir.

Görevlendirme yapılan kişi görevlendirildiği yere gitmezse gerekçesini belirtecek (sağlık, rapor v.s) mülki amir tarafından yapılan görevlendirmeye başka nedenlerle(keyfi) gitmeme olmaz. devam takibini görevlendirildiğin kurum yapar. diğer taktir de cezai durumla karşı karşıya kalınır.
görevlendirme yazısının bir örneğini çalıştığınız kuruma vermek zorundasınız. böylelikle kurumunuzun bilgisi olur.

:)

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 3 ay önce #12331 Yazan: bababaris
bababaris tarafından geçici görevlendirme konusunda yanıtlandı
İl içinde geçici görevlendirme yapılması için, gitmek istediğim ilçede görevime uygun boş kadro olması gerekmekte midir? Yoksa il içindeki geçici görevlendirme kadro şartı aranmaksızın mı yapılır?

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.152 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.