logo yeni

calisanlar2 copy

Kurum degisikligi ve unvan

Çok
6 ay 3 hafta önce #17915 Yazan: nazli
nazli tarafından Kurum degisikligi ve unvan konusunda yanıtlandı
Kurumunuzda, diyetisyen kadrosu için unvan değişikliği sınavı açılması ve bu sınava girerek başarılı olmanız durumunda, diyetisyen kadrosuna atanmanız mümkün olabilir. Öte yandan, yeniden KPSS'ye girmek suretiyle kamu kurum ve kuruluşlarının diyetisyen unvanlı kadrolarına yerleştirilmeniz halinde, kurumunuzun da muvafakatiyle Diyetisyen kadrosunda görev almanız mümkün olabilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 2 hafta önce #17922 Yazan: SEREF
SEREF tarafından Kurum degisikligi ve unvan konusunda yanıtlandı
Merhabalar
Ben daha önce bir büyükşehir belediyesinde ths sınıfından matematikçi kadrosunda 4 yıl devlet memurluğu yaptım. Daha sonra istifa ettim ve belli bir süre sonra memuriyete dönerek bir ilçe belediyesine istemememe rağmen insan kaynakları müdürünün başka boş yer yok diye diretmesiyle gih sınıfı zabıta memurluğuna atandım. Eski kadroma sınavsız olarak dönme şansım varmıdır?
Teşekkür ederim.

Çok
6 ay 2 hafta önce #17923 Yazan: metinc
metinc tarafından Kurum degisikligi ve unvan konusunda yanıtlandı

SEREF Yazan:: Merhabalar
Ben daha önce bir büyükşehir belediyesinde ths sınıfından matematikçi kadrosunda 4 yıl devlet memurluğu yaptım. Daha sonra istifa ettim ve belli bir süre sonra memuriyete dönerek bir ilçe belediyesine istemememe rağmen insan kaynakları müdürünün başka boş yer yok diye diretmesiyle gih sınıfı zabıta memurluğuna atandım. Eski kadroma sınavsız olarak dönme şansım varmıdır?
Teşekkür ederim.

Matematikçi kadrosu sizin için kazanılmış hak sayıldığından, kurumunuzu ikna ederseniz görevde yükselme sınavına girmeden eski kadronuza atanabilirsiniz.

Çok
6 ay 1 hafta önce #17936 Yazan: SEREF
İlçe belediyelerinde matematikçi ünvanında memur çalışabilirmi? Büyükşehirler harici rastlamadim. Teşekkürler.

Çok
6 ay 1 hafta önce #17939 Yazan: SEREF
Cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Çok
6 ay 1 hafta önce #17941 Yazan: keremcem
keremcem tarafından Kurum degisikligi ve unvan konusunda yanıtlandı

SEREF Yazan:: Cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Bütün belediyelerin kadrosunu bilmek mümkün değil ama büyükşehir dışında büyük il ve ilçe belediyelerinde ancak matematikçi kadrosu olabilir.

Sayfa oluşturma süresi: 0.157 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.