logo yeni

calisanlar2 copy

Muvafakat verilmemesine karşı dava açabilirmiyim?

Çok
4 yıl 11 ay önce #12271 Yazan: sirine
sirine tarafından Muvafakat konusunda yanıtlandı
Merhaba arkadaşlar ben bi ünide teknik hizmetler sınıfında çalışıyorum belediyeye tayin istedim kurum kabul etti ve muvafakat yazısını gönderdi kendi çalıştığım üni ye annemin sağlık raporlarını sundum ama bana şuan tayinlerin kapalı olduğu söylendi .sağlık durumundan atamada da engel varmı mazaret olaka atama yapılmazmı acil yardım lütfen...

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 11 ay önce #12275 Yazan: osman1
osman1 tarafından Muvafakat konusunda yanıtlandı
Atamaların durmuş olmasıyla muvafakatın ilgisi yok bence. Ayrıca atamaları durduran genelge Belediyelere yapılacak atamaları kapsamıyor. Belediyeler atama yapabiliyor.
Atamaları durduran genelge muvafakat vermeyi de durdurmadığından, kurumunuz isterse sizin için muvafakat verebilir.

Çok
4 yıl 11 ay önce #12283 Yazan: sirine
sirine tarafından Muvafakat konusunda yanıtlandı
bende oyle düşünmüştüm ama çalıştığım üninin genel sekreteri kapalı olduğunu söylüyor bu durumda atamayı yapacak olan belediye ve belediyelerde genelge dışında ama ikna edemiyorum.nasıl bi yol izlemeliyim

Çok
4 yıl 11 ay önce #12285 Yazan: nilüfer
nilüfer tarafından Muvafakat konusunda yanıtlandı
Kurumunuz muvafakat vermiyorsa, bu durumda mahkemeye başvurabilirsiniz. Mahkeme, mevcut göreviniz, geçmek istediğiniz görev özlük haklarınızdaki değişmeler gibi hususları da göz öünde bulundurarark bir karar verecektir.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Çok
4 yıl 11 ay önce #12286 Yazan: kuzey
kuzey tarafından Muvafakat konusunda yanıtlandı
Muvafakat neden vermez ki kurum. Kişi memnun değil halinde zorla tutmak da ne...

Sayfa oluşturma süresi: 0.186 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.