logo yeni

kurumlar arası geçiş

Daha
2 yıl 10 ay önce #11170 yazan tuggce
tuggce konu oluşturdu: kurumlar arası geçiş
yardımmm
syn yonetici ve Üye arkadaşlar kurumlar arası nakil yapıcam fakat nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Normalde üniversite hastanesinde hemsire olarak çalışıyorum . Gitmek istediğim manisa Celal Bayar Üniversite hastanesi boş kadrosu yok diye talebimi red etti. Bende buna bağlı olarak manisada ki devlet hastanesine geçmek istiyorum eşim orda askeri personel . Şimdi dilekçemi manisa sağlık il müdürlüğüne mi göndericem yoksa bulunduğum yerdeki il sağlık müdürlüğüne mi . Ayrıca elinizde örnek dilekçe varsa paylasirsaniz sevinirim . Teşekkürler şimdiden

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #11172 yazan metinc
metinc konu cevapladı: kurumlar arası geçiş
Üniversite hastanesinden Sağlık Bakanlığına bağlı bir hastaneye geçiş naklen atama kapsamındadır. sağlık Bakanlığı naklen atamalarla ilgili başvuruları kura yoluyla sonuçlandırmaktadır. Buradaki kura ilanına bakabilirsiniz.
Dilekçenizi ilinizdeki sağlık il müdürlüğüne gönderebilirsiniz. Bakanlık tarafından açılacak kura ilanlarını takip etmeniz şeklinde bir yanıt gelebilir.

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #11181 yazan tuggce
tuggce konu cevapladı: kurumlar arası geçiş
Teşekkür bilginiz için munhal kadrolarda gitmek istediğim yer yokmuş zaten. illa naklen atama dönemlerini beklemek zorundamiyiz gitmek istediğim yerle konuşup kabul ettiklerinde de aynı süreç gerceklesmez mi

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 10 ay önce #11182 yazan metinc
metinc konu cevapladı: kurumlar arası geçiş
Diğer kurumlar naklen atamada kura uygulaması yapmadığı için böyle bir zaman sınırlaması yok. Ama sağlık bakanlığı kendisine atanmak isteyenlerin başvurularını kura ile değerlendirdiği için taleplere böyle cevap veriyor. Ama referansı bol kişileri için bir ayrıcalık yapıyorlarmı bilmiyorum doğrusu.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tuggce

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Sayfa oluşturma zamanı: 0.481 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.