logo yeni

calisanlar2 copy

kurumlar arası geçiş

Çok
5 yıl 9 ay önce #11170 Yazan: tuggce
kurumlar arası geçiş, tuggce tarafından oluşturuldu
yardımmm
syn yonetici ve Üye arkadaşlar kurumlar arası nakil yapıcam fakat nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Normalde üniversite hastanesinde hemsire olarak çalışıyorum . Gitmek istediğim manisa Celal Bayar Üniversite hastanesi boş kadrosu yok diye talebimi red etti. Bende buna bağlı olarak manisada ki devlet hastanesine geçmek istiyorum eşim orda askeri personel . Şimdi dilekçemi manisa sağlık il müdürlüğüne mi göndericem yoksa bulunduğum yerdeki il sağlık müdürlüğüne mi . Ayrıca elinizde örnek dilekçe varsa paylasirsaniz sevinirim . Teşekkürler şimdiden

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #11172 Yazan: metinc
metinc tarafından kurumlar arası geçiş konusunda yanıtlandı
Üniversite hastanesinden Sağlık Bakanlığına bağlı bir hastaneye geçiş naklen atama kapsamındadır. sağlık Bakanlığı naklen atamalarla ilgili başvuruları kura yoluyla sonuçlandırmaktadır. Buradaki kura ilanına bakabilirsiniz.
Dilekçenizi ilinizdeki sağlık il müdürlüğüne gönderebilirsiniz. Bakanlık tarafından açılacak kura ilanlarını takip etmeniz şeklinde bir yanıt gelebilir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #11181 Yazan: tuggce
tuggce tarafından kurumlar arası geçiş konusunda yanıtlandı
Teşekkür bilginiz için munhal kadrolarda gitmek istediğim yer yokmuş zaten. illa naklen atama dönemlerini beklemek zorundamiyiz gitmek istediğim yerle konuşup kabul ettiklerinde de aynı süreç gerceklesmez mi

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
5 yıl 9 ay önce #11182 Yazan: metinc
metinc tarafından kurumlar arası geçiş konusunda yanıtlandı
Diğer kurumlar naklen atamada kura uygulaması yapmadığı için böyle bir zaman sınırlaması yok. Ama sağlık bakanlığı kendisine atanmak isteyenlerin başvurularını kura ile değerlendirdiği için taleplere böyle cevap veriyor. Ama referansı bol kişileri için bir ayrıcalık yapıyorlarmı bilmiyorum doğrusu.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tuggce

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.149 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.