logo yeni

Güvenlik Soruşturması ve Askerlik

Daha
2 ay 3 hafta önce #15895 yazan frtgzgr
frtgzgr konu oluşturdu: Güvenlik Soruşturması ve Askerlik
Merhaba arkadaşlar,
Ben 2017/1 de Tapu Kadastro Müdürlüğü'ne atandım. Bi hafta içinde evrak teslimi yapıcam. Askerlik tecilimin bitmesine de 2 ay kaldı.
Sorum şu:
Güvenlik soruşturmam askerlik tecilimin bitiminden sonra(yani ben bakayayken) sonuçlanırsa herhangi bir sıkıntı olur mu, daha doğrusu ben bakaya kalmışken tebligatım gelir mi?
Eğer sıkıntı olacaksa bu iki ay içerisinde yüksek lisansa başvurup tecilimi uzatmayı düşünüyorum, sıkıntı olmayacaksa da aday memurluktan faydalanıp askerliğimi tecil edip, tecilim bittikten sonra y.lisans yapmayı düşünüyorum.
Bu konu benim için çok önemli, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler..

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 ay 3 hafta önce #15899 yazan rvn.frd13
rvn.frd13 konu cevapladı: Güvenlik Soruşturması ve Askerlik
Cevap verebilecek kimse yok mu?

Daha
2 ay 3 hafta önce #15903 yazan metinc
metinc konu cevapladı: Güvenlik Soruşturması ve Askerlik
Eğer muvazzaf askerlik görevini yapıyor iken güvenlik soruşturmanız biterse, askerlik bitiminden sonra kuruma başvurarak görevinize başlayabilirsiniz. Ancak bakaya durumunda kalırsanız atamanız yapılmayabilir. Bakaya durumu için aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

https://memurunyeri.com/kpss/kpss-haberleri/11747-merkezi-yerlestirmesi-yapilan-aday-yoklama-kacagi-veya-bakaya-ise-ne-olur.html

Daha
2 ay 3 hafta önce #15907 yazan frtgzgr
frtgzgr konu cevapladı: Güvenlik Soruşturması ve Askerlik
Teşekkürler, yazı faydalı oldu.

Sayfa oluşturma zamanı: 0.562 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.