logo yeni

Güvenlik Soruşturması ve Askerlik

Çok
1 yıl 2 ay önce #15895 Yazan: frtgzgr
Güvenlik Soruşturması ve Askerlik, frtgzgr tarafından oluşturuldu
Merhaba arkadaşlar,
Ben 2017/1 de Tapu Kadastro Müdürlüğü'ne atandım. Bi hafta içinde evrak teslimi yapıcam. Askerlik tecilimin bitmesine de 2 ay kaldı.
Sorum şu:
Güvenlik soruşturmam askerlik tecilimin bitiminden sonra(yani ben bakayayken) sonuçlanırsa herhangi bir sıkıntı olur mu, daha doğrusu ben bakaya kalmışken tebligatım gelir mi?
Eğer sıkıntı olacaksa bu iki ay içerisinde yüksek lisansa başvurup tecilimi uzatmayı düşünüyorum, sıkıntı olmayacaksa da aday memurluktan faydalanıp askerliğimi tecil edip, tecilim bittikten sonra y.lisans yapmayı düşünüyorum.
Bu konu benim için çok önemli, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.
Şimdiden teşekkürler..

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
1 yıl 2 ay önce #15899 Yazan: rvn.frd13
rvn.frd13 tarafından Güvenlik Soruşturması ve Askerlik konusunda yanıtlandı
Cevap verebilecek kimse yok mu?

Çok
1 yıl 2 ay önce #15903 Yazan: metinc
metinc tarafından Güvenlik Soruşturması ve Askerlik konusunda yanıtlandı
Eğer muvazzaf askerlik görevini yapıyor iken güvenlik soruşturmanız biterse, askerlik bitiminden sonra kuruma başvurarak görevinize başlayabilirsiniz. Ancak bakaya durumunda kalırsanız atamanız yapılmayabilir. Bakaya durumu için aşağıdaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

https://memurunyeri.com/kpss/kpss-haberleri/11747-merkezi-yerlestirmesi-yapilan-aday-yoklama-kacagi-veya-bakaya-ise-ne-olur.html

Çok
1 yıl 2 ay önce #15907 Yazan: frtgzgr
frtgzgr tarafından Güvenlik Soruşturması ve Askerlik konusunda yanıtlandı
Teşekkürler, yazı faydalı oldu.

Sayfa oluşturma süresi: 0.634 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.