logo yeni

Enerji uzman yard. için KPSS tüm sınavlara girmem gerekirmi?

Çok
4 yıl 3 hafta önce #9266 Yazan: ploutos55
Merhaba arkadaşlar ben makine mühendisiyim ve bu yıl uzman yardımcılığına başvurmak için kpss ye gireceğim.benim illaki maliye muhasebe vb.sorularını çözmem gerekiyor mu? örneğin epdk enerji uzman yardımcılığı için kpssp5 den puan istiyor ve bu puan gy : 0,5 gk:0,3 yds:0,2 ile hesaplanıyor.yani muhasebe hukuk vs. buna etki etmiyor.diğer kurumlar içinde durum aynı.benim sorum puanıma etkisi olmamasına rağmen ben yine de maliye muhasebe vs. çözmek zorunda mıyım?bunu birçok kişiye sordum ve doğru dürüst yanıt alamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 3 hafta önce #9269 Yazan: osman1
Bir kurumun açacağı sınavda arayacağı puan türünün hesaplanmasında etkisi olmayan konular varsa, sadece o puan türü için sınava giriliyorsa etki etmeyen derslerin sorularını yapmaya gerek olmaz sanırım.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
4 yıl 3 hafta önce - 4 yıl 3 hafta önce #9270 Yazan: lazslo
sadece enerjiye uzman yardımcılığına girceksen ve kpssp5 arıyorlarsa gerek yok. Maliye muhasebe gibi alan sınavlarına girmezsen onlarla ilgilli puanların hesaplanmaz.
Son Düzenleme: 4 yıl 3 hafta önce Düzenleyen:lazslo

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.520 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.