logo yeni

calisanlar2 copy

2016 yılında Astsubaylara ek 1 derece verilmesi.

Çok
6 ay 3 hafta önce #18061 Yazan: yektasahinler
Ben 2007 yılında 1 derecenin 1 kademesinden Emekli Astsubay olarak görevden ayrıldım.En son 2016 yılında Astsubaylara verilen ek 1 dereceden dolayı normalde 1 in 4 kademesi olmam gerekirken Şu an 1 ün 3 üne düşmüş gözükmekteyim.Yıpranma tazminatı ile birlikte 30 yıl hizmetim var.Ayrıca iki yıllık açık öğretim ön lisans mezunuyum.Şimdi sizden ricam normalde 1 in 4 ün de olmam gereken derece ve kademenin neden eksik olduğu... İlginize şimdiden teşekkürler,,

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
6 ay 3 hafta önce #18062 Yazan: kuzey
kuzey tarafından 2016 yılında Astsubaylara ek 1 derece verilmesi. konusunda yanıtlandı
Verdiğiniz bilgiler çerçevesinde derece/kademe konusunda tam bir sonuca ulaşılamayacaktır, emekli olduğunuz tarihteki hizmet ve emekli keseneğine esas derece/kademe bilgilerinize göre ilave 1 derecenin etkisi farklılık gösterebilecektir.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.140 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.