logo yeni

calisanlar2 copy

KİT KADRO VE POZİSYONLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Aktif . Yayınlanma 399 II Sayılı Cetvele Tabi Personel

Kamu iktisadi teşebbüsleri ve bağlı ortaklıklarına ait kadrolarda değişiklik yapıldı. Değişiklikle, bazı kamu iktisadi teşebbüsü ve bağlı ortaklıklarına ait 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname eki (I) Sayılı Cetvele dahil kadrolarında iptal ve ihdaslar gerçekleştirilirken, ek (II) Sayılı Cetvele dahil sözleşmeli pozisyonlarında da yeni iptal ve ihdaslara gidildi.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan 2012/3777 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla,

Kamu iktisadi teşebbüsleri ve bağlı ortaklıklarına ait;

1- Ekli (I) sayılı listede yer alan kadrolardan (A) sütununda belirtilenlerin iptali ile (B) sütununda gösterilen kadroların ihdası ve 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin eki (I) sayılı cetvelin ilgili bölümlerinde değişiklik yapılması,

2- Ekli (II) sayılı listede yer alan pozisyonlardan (A) sütununda belirtilenlerin iptali ile (B) sütununda gösterilen pozisyonların ihdası ve (II) sayılı cetvelin ilgili bölümlerinde değişiklik yapılması;

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 18/9/2012 tarihli ve 14650 sayılı yazısı üzerine, 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 4 üncü maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 24/9/2012 tarihinde kararlaştırılmıştır.

I Sayılı Listeyi görmek için tıklayınız.

II Sayılı Listeyi görmek için tıklayınız.

logokucuk

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.