logo yeni

calisanlar2 copy

TMO PERSONELİNE İLİŞKİN DÜZENLEMELER İÇEREN 3 ADET YÖNETMELİK YAYIMLANDI

Aktif . Yayınlanma 399 II Sayılı Cetvele Tabi Personel

toprak mahsulleri ofisiToprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görev yapan memura ilişkin disiplin yönetmeliği ile sözleşmeli personele ilişkin disiplin ve sicil yönetmelikleri yeniden düzenlendi.

Resmi Gazete’de bugün yayımlanan;

**“Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Memurları Disiplin Amirleri Yönetmeliği” ile, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görev yapan memurların disiplin ve üst disiplin amirlerini yeniden belirlendi.

**“Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Memurları Disiplin Amirleri Yönetmeliği” ile, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görev yapan sözleşmeli personelin disiplin ve üst disiplin amirlerini yeniden belirlendi.

**“Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Sicil Amirleri Yönetmeliği” ile, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatında görev yapan sözleşmeli personelin birinci ve ikinci sicil amirlerini yeniden belirlendi.

Sitemizden yapılan alıntılara "memurunyeri.com" şeklinde aktif link verilmesi gereklidir.

memurunyeri

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.