logo yeni

ECZACILARIN BEKLEDİĞİ DÜZENLEME 2 YIL SONRA ÇIKTI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

eczaci14.11.2014 tarihinde yürürlüğe giren 6566 sayılı Kanunda öngörülen, eczacıların uzmanlık eğitimine ve uzmanlık belgesi almalarına ilişkin usul ve esaslarla ilgili Yönetmelik bugün (21.10.2016) yayımlandı.

İHBAR DİLEKÇELERİNİN BAZILARI İNCELENMEYECEK

Aktif . Yayınlanma mansethaber

dilekceTerör örgütleri veya Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunan yapı, oluşum veya gruplarla mücadeleye destek amacıyla idarelere verilen dilekçelerden hangilerinin incelemeye alınacağı konusunda Başbakanlık Genelgesi çıkarıldı.

15 TEMMUZ SONRASI YAPILAN BİREYSEL BAŞVURULAR 40 BİNİ AŞTI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

anayasa mahkemesiİstanbul’da düzenlenen Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi’nde konuşan Anayasa Mahkemesi Başkanı Prof. Dr. Zühtü ARSLAN, bireysel başvuruların 40 binden fazlasının 15 Temmuz sonrası ilan edilen OHAL kapsamında alınan tedbirlere ilişkin olduğunu belirtti.

FETÖ İLE MÜCADELEDE, HAKİM VE SAVCILAR MİLLETİMİZ KADAR CESUR OLMALI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

recep tayyip erdoganCumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, milletimizin gönlünde adeta felç meydana getiren FETÖ’cü hakim ve savcıların adalet anlayışının değişebilmesi için bunların cezalandırılmalarının şart olduğunu ve işgalcilerden Türk milleti adına hesap sormakla mükellef hakim ve savcıların milletimiz kadar cesur olmasını beklediklerini söyledi.

OHAL'İ UZATMA KARARI YAYIMLANDI

Aktif . Yayınlanma mansethaber

tbmm4Ülke genelinde 21 Temmuz 2016 tarihinden beri uygulanmakta olan Olağanüstü Halin, 3 ay süre daha devam etmesine dair Karar yayımlandı.

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.