logo yeni

Kaloriferci Görevi

Daha
3 yıl 2 ay önce #716 yazan vidoco
Çok özür Dilerim İnşallah yanlış yere konu açmıyorum ama internette bu konu hakkında bilgi bulamadım
Yurt-Kur bünyesinde kaloriferci olarak işe başlama şansım var ama ne kadar ücret alıyorlar nasıl hakları var yada ilerde yükselme şansları olurmu gibi şeyler hakkında bilgi verebilirmisiniz

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
3 yıl 2 ay önce - 3 yıl 2 ay önce #720 yazan papatya
2013 yılı içerisinde Kaloriferci unvanlı bir kadroda;
*Lise mezunu olarak 13/3’ten başlamanız halinde: 1648,54 TL
*Lise dengi okul mezunu olarak 12/2’den göreve başlamanız halinde: 1647,43 TL
*Ön lisans mezunu olarak 10/2’den başlamanız halinde: 1644,65 TL
*Lisans mezunu olarak 9/1’den başlamanız halinde: 1644,09 TL
ücret almanız mümkün olabilecektir.

Bu miktara çalışmayan eş için ve çocuklar için ödenen aile yardımı dahil değildir. Ayrıca, görev alacağınız kurumdan kaynaklı olabilecek fazla çalışma ödemeleri göz önünde bulundurulmamıştır.

Görev başladıktan sonra, görevde yükselme mevzuatı çerçevesinde yapılacak sınavlara göre daha üst unvanlara geçmeniz mümkün olabilir. Eğitim durumunuzdaki değişikliklere bağlı olarak unvan yükselmesi yapmanız da söz konusu olabilir.

Öte yandan, yeniden sınavlara girerek başka unvanlara da yerleşebilirsiniz.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...
Son Düzenleme: 3 yıl 2 ay önce yazan Kül Tigin.

Daha
3 yıl 2 ay önce #728 yazan vidoco
teşekkürler ben açıköğretim 4. sınıf işletme okuyorum 2 yıllık mezunum zaten bana yol yemek herşey dahil 1100 gibi bir maaş alırsın diyorlar ama yanlışlık mı var sizce

Daha
3 yıl 2 ay önce #729 yazan Kül Tigin
Devlet memuru statüsünde kaloriferci kadrosunda çalışırsanız Papatya Hanımın verdiği rakamlardan daha düşük almazsınız.

Lütfen forum kurallarımızı okuyalım...

Daha
3 yıl 2 ay önce #736 yazan birgul
Hükümet en düşük memur maaşı 2000 Tl demişti. Papatya 1644 diyor, vidoca 1100 diyor. Nasıl bir maaş ki bu herkes farklı açıklıyor. Hesaplaması mı zor acaba.:))

Daha
3 yıl 2 ay önce #738 yazan turanaga
En düşük maaşı zaten YHS personeli alıyor. O da 1650 civarı. vidaco acaba memur değil de başka bir şekilde mi işe girecek. yol ve yemek dediğine göre

Daha
3 yıl 2 ay önce #739 yazan Edirneden

birgul yazan: Hükümet en düşük memur maaşı 2000 Tl demişti. Papatya 1644 diyor, vidoca 1100 diyor. Nasıl bir maaş ki bu herkes farklı açıklıyor. Hesaplaması mı zor acaba.:))

işe yeni başlayan bekar hizmetli ve kaloriferci 1644 lira alır..

devletin yayınladığı o rakam,evli eşi çalışmayan ve iki çocuğu olan ve yıllardır çalışan hizmetli için hesaplanan rakamdır..

memurun eşi çalışmıyorsa 167 lira eş yardımı alır..snrım çocuk yardımı da çocuk başı 30 lira civarı bişey..

yani amaç göz boyamak:=)..

Daha
3 yıl 2 ay önce #782 yazan er_en
başla kardeşim başla

Daha
3 yıl 2 ay önce #790 yazan nilüfer
Kesinlikle başla, bu fırsat da kaçmasın sonra.

Adil olamıyorsanız, bari adaletten söz etmeyiniz.

Daha
3 yıl 2 ay önce #924 yazan vidoco
cevaplarınız i,çin teşekkürler bu iş sanırım taşören bir iş çünkü yılda 15 gün çıktı gözükücekmişiz yılda 24 gün yıllık izin var diyorlar haftalık izininiz var 8 saat üstü mesai diyorlar günde 3 vardiya gibi büyük ihtmaila ekim gibi olacak herhalde böyle bir işte çalışan varmı

Sayfa oluşturma zamanı: 0.445 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.