logo yeni

Hayal Kırıklığı

Daha
2 yıl 3 ay önce #8597 yazan fatality
Geldiğimiz noktanın tam tarifi bu "hayal kırıklığı"

Başarılı, çalışkan bir arkadaşımız liderliğe soyundu, bir çok kişinin hayalini bile kurmadığı şeyleri başardı, soru önergesi verdirdi, meclis konuşması yaptırdı, Ankara'da görüşmeler yaptı en azından bir farkındalık oluşturdu ve bizi heyecanlandırdı. Sonra başaramadığı ilk işte onca destekleyene rağmen sadece bir iki eleştiriyi kaldıramadı ve elini eteğini çekti.

Köşe yazısı yazacağız dedik, para topladık, para tamamen toplanmadı, eksik kaldı ama çoğunluğu toplandı, para toplanırken olan yavaşlığa, milletin kenara çekilmesine bir sürü laf edildi hatta insanlar küstürüldü, bu kadar uğrunda insanları birbirine katan bir konunun sonu ne oldu? Kimse ne olduğunu bırakın ne aşamada olduğunu bile bilmiyor!

Ayda yılda bir bizi haber yapan bir site vardı, oraya küstük hepimiz buraya geldik sonuç ne oldu, bir iki cılız haber sonrasında bir şey yok. Kusura bakmayın ama malum sitenin yaptığı o ufak haberler daha çok ses getiriyordu.

Şimdi muhabbet etmek için bile kimse gelmiyor buraya, niye? Tüm uğraşlara rağmen başarılı olamadığımız için mi? Birileri uğraşırken diğerleri klavye kabadayısı olduğu için mi? Hayır hiçbiri değil...

Narmenx sözüm sana, liderliğe soyundun, çok şey başardın, olayı çok güzel yerlere getirdin ama bir iki eleştiriyi kaldıramayıp küstün, kenara çekildin, liderlik bu değil, önderlik bu değil, herkes seni eleştirse sen yine yorulmayacaktın.

Bugüne kadar olan bitene yazık oldu, şahsen ben kendi adıma Yardımcı Hizmetler için verdiğim gayreti kendi şahsım adına vermiş olsaydım şimdiye bu hizmet sınıfından kurtulmuştum, bundan sonra böyle yapmayı düşünüyorum.

Kalın sağlıcakla, Allah'a emanet olun...

Lütfen Giriş ya da Bir hesap oluştur oturumuna katılın

Daha
2 yıl 3 ay önce #8600 yazan murtaza
YHS personelinin sorunlarının çözülmesi bir iki haberle olacak iş değil. Bu haberleri hangi stenin yaptığı da önemli değil. Önemli olan, birlikte olmanın samimiyete dayanması ve bu konuyla ilgi herkesin birarada olaarak, hükümet üzerinde baskı oluşturmasıdır. Aradan onca seçim geçti bir adım atılnmadı. Verilen uğraşılar sonuç vermemiş olsa da boş uğraşlar değil ve kıymeti de bilinmeli. Bu site o site diğer site gibi bir şart aramadam mümkünse her yerde sesin duyurulması gerekir.
YHS'nin sorunlarını çözme yerine bireysel olarak YHS'den ayrılarak soruna çözüm arama yolu da denenmesi gereken bir yol.

Daha
2 yıl 3 ay önce #8611 yazan narmenx
Arkadaşlar ben yine heran herşeyi takip ediyorum,insanız tabiki kırılacağız.Bir kaç eleştiri değildi onlar,resmen suçlama idi.Ben de bu sınıf adına yaptığım gayretleri bireysel kendim için yapsaydım bu kadar da yorulmazdım.Gazete haberi dedim evet,toplanan paralar Ferhat arkadaşımızın hesabında öylece duruyor.Benim kırgınlıklarım başka.Burada bir kaç kişinin dışında hiçkimse benim yerime kendini koymadı ki.kimin ne sorunu var,ne derdi var bilinmiyor arkadaşlar.Ama ben bütün bu işlerle uğraşırken,aynı zamanda başka sorunlarımın da üstesinden gelmeye çalışıyorum.Sanmayın ki sadece bununla ilgileniyorum.Ama madem ben kenara çekildim,ne zamandan beri suskunum.Peki ben harekete geçmeden bir Allahın kulu yokmudur yani birşeyler yapacak,şunu yaptım gelin diyecek arkadaşlarımız!İşte ben bundan yoruldum arkadaşlar.Şimdiye kadar kaç kişi bulunduğu ilin siyasilerinin kapılarını çalmış,bana söyler misiniz?Torba yasa görüşülüyor,kaç kişi bir dosya hazırlayıp da bölge milletvekilleri ile görüşme yapmış.Benim tek başıma uğraşım ancak bu kadar oluyor.Dediğim gibi benim de sorunlarımız var,dar boğazlarım var.Ama birşeyi de bırakmış değilim.

Sadece şahlar hamleleri önceden sezer......
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mr.kowalski

Daha
2 yıl 3 ay önce #8612 yazan aeqitas veritas
narmex narmex narmex !!!!! bugün haberlerde içişleri bakanlığı emniyetle ilgili bi şeyler söyledi ''Emniyet Genel Müdürlüğünde yeniden yapılanma çalışması olup olmadığı sorusuna karşılık Ala, bunun doğru olduğunu, daha az maliyetle daha çok hizmet sunabilecek şekilde yeniden reforme çalışmalarını sürdürdüklerini ve yakında sonuçlarının elde edileceğini söyledi.

Buradaki temel hedefin büro başında, bina içerisinde çalışan polislerin sahaya çıkması, sokakta olmaları, onların yerine daha az sayıda profesyonelce sivil birimlerin, sivil memurların o işleri yürütmelerini sağlayacak düzenlemeleri yapmak olduğunu belirten Ala, "Daha çok alanda bu reformları göreceksiniz" dedi... evet narmex bi şeyler yapmamız lazım gerçekten . ben KPSS atandım ve okuma yazma bilmeyen (mecazi ) doğum tarihini bilmeyen adını soyadını yazamanayan adama bana emir veriyor ve bu ve benim gibi meslektaşlarımın zoruna gidiyor . işte fırsat . şimdi sivil derken profesyonel derken yeni bi alım mı olacak yada bizler yani yükselmeyle gelecek . admin fırsat bence geldi . evet arkadaşalr sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda ? ben şahsen bu sektörde yani emniyette beyinin benden düşük olana hizmet etmek İSTEMİYORUMMMMM ben kamuya hizmet etmek istiyorum yani çay masasına götürmek istemiyorum masasını silmek istemiyorum vb vb

Sayfa oluşturma zamanı: 4.332 saniye

Bizi Sosyal Medyada Bulun

Sosyal medya sayfalarımıza üye olarak haberlerimize ulaşmak için aşağıdaki ikonları kullanabilirsiniz.

İçerik Koruması

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri gereğince, Sitemiz içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, alıntı yapılması yasaktır.